07.06.2017

Hotely, které zdobí minulost

Skupina Accor Hotels po celém světě provozuje více než 3700 hotelů. Franšízanty hledá i v Česku mezi zkušenými hoteliéry.

Firma Mercure byla na základě aktuálního spotřebitelského průzkumu zařazená mezi 10 nejlepších polských značek na trhu. Co hotely původně francouzské sítě Mercure odlišilo od konkurence? Osobní přístup k zákazníkovi a personalizované služby, či schopnost empaticky řešit specifická zákaznická přání. "Mercure je značka, která v sobě kombinuje sílu celosvětové firemní sítě a místního ducha. Hostům mají naše hotely poskytovat komfort a nezapomenutelný přátelský zážitek," říká Luc Gesvret, viceprezident prodeje, marketingu a distribuce Accor Hotels v Polsku.

Accorhotels Foto Accorhotels

Hoteliéři, kteří přemýšlí o změně designu a značky, stejně tak jako ti, kteří chtějí hotel vybudovat „na zelené louce“, mají nyní skvělou příležitost přidat se k jedné ze známých značek skupiny Accor Hotels jako Mercury, Novotel, Sofitel, M gallery nebo ibis.

V rámci projektu Accor Hotels prý každý hotel vypráví specifický příběh svého regionu, města nebo země. Ideálním příkladem je podle Gesvreta hotel Mercure Krakow Old Town. Moderní design a zařízení hotelů v síti vždy vychází z místní kultury a tradice - nabízejí ubytování v centrech měst, na břehu moře i na horách, turistům i obchodním cestujícím. Spolupráce s místními hoteliéry umožňuje konceptu garantovat kvalitu i emoce, které k cestování a zážitkům patří, tvrdí mezinárodní vedení Accor. Master-franšízantem skupiny Accor je polská společnost Orbis, zodpovědná za rozvoj v 16 zemích střední, východní a jihovýchodní Evropy.

Záruka kvality a bezpečí na cestách

Kromě ČR má na starosti také Slovensko, Chorvatsko nebo Srbsko. Accor Hotels franšízové řešení se snaží vyhovět v ČR potřebám nezávislých hoteliérů na celostátní úrovni. Noví franšízanti se stanou například součástí "best-in-class" rezervačního systému, který generuje téměř 50 % tržeb. K dispozici jim bude také Le Club Accorhotels věrnostní program s 18 miliony členy. K dalším výhodám spolupráce patří i podpora franšízantů formou školení, či možnost navázání spolupráce s nadnárodními subjekty.

Díky vstupu do sítě mohou provozovatelé hotelů poskytovat hostům všeobecně očekávané standardy kvality a bezpečnosti. Největší důraz se proto při výběru nových franšíz Accor Hotels klade na místo a vybavení jednotlivých hotelů. Centrála provádí i technický audit, kdy klíčový je stav a počet pokojů a příležitost pro další rozšiřování. Umožňuje také využít flexibilnější formu spolupráce pro hoteliéry, kteří design svého hotelu měnit nechtějí. Accor Hotels nyní v ČR spravuje 8 hotelů (v Praze, Ostravě, Plzni a Olomouci).

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank