14.06.2017

Lídři mezi českými firmami

Vybrat české firmy s nejlepšími ekonomickými výsledky. Takový byl cíl prvního ročníku Ocenění českých lídrů, jehož mediálním sponzorem byl portál Franchising.cz.

Tuzemské firmy dosahují čím dál větších úspěchů jak na domácím trhu, tak i ve světě. Agentura Helas ve spolupráci s odborným garantem (mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau), se rozhodla tyto firmy ocenit. Na základě ekonomických výsledků českých firem s ročním obratem minimálně 200 milionů korun a více než 50 zaměstnanci vybrala nejlepší společnosti ze všech 14 krajů České republiky.

ocenění českých lídrů vstup

Kritériím projektu odpovídalo v letošním roce 1306 firem, jež vybral odborný garant soutěže, společnost CRIF – Czech Credit Bureau.

Mezi oceněné firmy patří například výrobce populárních medových dortů MARLENKA international, výrobce sanitární techniky Alca plast, či výrobce modulárních domů KOMA MODULAR. Kompletní seznam vítězných společností najdete na stránkách soutěže.

Podnikatelský prostor pro ryze české firmy

Projekt Ocenění českých lídrů volně navazuje na Ocenění českých podnikatelek. Jeho cílem je vyzdvihnout snažení a úspěchy velkých firem, které jsou v českých rukách,” říká Helena Kohoutová, zakladatelka projektu Ocenění českých lídrů a majitelka Agentury Helas. Vznikne tak podle ní nový podnikatelský prostor, ve kterém budou sdruženy výhradně české firmy podnikající transparentně s výbornými ekonomickými výsledky a vynikajícím ratingem a scoringem.

Do projektu je společnost nominovaná na základě analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v Česku, zpracované odborným garantem, kterým je prestižní mezinárodní společnost, specialista na rating a scoring firem, CRIF – Czech Credit Bureau. Předpokladem byla dostupnost závěrek za rok 2014 a 2015 iRating ve stupních 1 - 11. V projektu nesoutěží společnosti, jejichž předmětem podnikání je vývoz surovin, starožitných předmětů, zbraní a služby finanční povahy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank