Evropské franšízy ve Varšavě

Na své si přijdou v polské metropoli ti, co touží po vlastním podnikání v oblasti gastronomie stejně jako ti, které láká například oblast módy, vzdělávání nebo chtějí mít vlastní banku.
Pondělí
11.09.2017
Největší veletrh franšízingu ve střední a východní Evropě se blíží. Účastnit se ho má 200 vystavovatelů a sedm tisíc návštěvníků.
 

Již 15. ročník FRANCHISE EXPO se bude i tento rok konat na podzim v Polsku, a spojí dohromady během tří dnů skrze obchodní jednání na 200 franšízových značek a asi 7 000 zájemců o různé franšízové příležitosti.

Veletrh letos proběhne ve dnech 26. - 28. října (čtvrtek, pátek, sobota) ), místem konání zůstává Palác kultury a vědy ve Varšavě.

FRANCHISE EXPO je ideálním místem pro výměnu kontaktů a setkání potenciálních obchodních partnerů. Je vynikající a jedinečnou příležitostí pro vystavovatele a prezentaci jejich franšízových konceptů. Poskytuje také možnost navázat na místě osobní kontakty s potenciálními franšízanty a franšízory, kteří chtějí rozvíjet své podnikání v Polsku i dalších evropských zemích.

Návštěvníci FRANCHISE EXPO jsou nejen podnikatelé a majitelé malých a středních podniků, kteří hledají franšízovou příležitost. Zájemci o franšízové licence si budou moci vybrat z konceptů z celé řady oborů.

Pořadatelem je mezinárodní poradenská společnost PROFIT system franchise services, která vydává v ČR magazín Franchising a provozuje portál franchising.cz. Následně v listopadu proběhne také již druhý Veletrh franchisingu v Praze.

Chcete se přidat a prezentovat svou značku na FRANCHISE EXPO ve Varšavě?
Kontaktujte českou pobočku společnosti
PROFIT system

"Mnoho let se pravidelně výstavy účastním, a vždy jsem se tam setkal s lidmi, kteří se několik měsíců poté stali našimi franšízanty. Hlavní výhodou akce je, že sdružuje osoby, které opravdu chtějí podnikat v oblasti franšízingu a také pro to něco dělají," říká Wojciech Goduński, majitel úspěšných polských franšízových značek jako Western Kuře, Rybkodajnia, Western Tortilla, Cofeelofee a Mangatto.

Nevíte, jak vybrat ten správný franšízový koncept? Sháníte peníze pro rozvoj podnikání?

Navštivte FRANCHISE EXPO ve Varšavě a setkejte se s franšízovými experty, navštivte sérii workshopů a prohlubte své znalosti ze světa podnikání a franšízových licencí a konceptů. Aktuální a definitivní seznam vystavovatelů bude zveřejněn v září, mezi účastníky jsou již nyní například společnost Sunkins, která provozuje v ČR franšízovou síť Svět zdraví, pro Čechy také známá značka mBank.


Populární na fóru

Franchisingová smlouva

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu,...

2 komentář(e)
posledni 30.11.2017
Učesaný byznys

Při zakládání mého kadeřnictví jsem investovala i do tvorby webových stránek, které mi moc pomohly k nalákání nových zákazníků a tedy zvýšení popularity...

1 komentář(e)
posledni 17.10.2017
Barva webu rozhoduje

Kombinace vhodných barev má určitě vliv na první dojem a je zajímavé, jak až moc. U prodejních webů je to ale i spousta dalších maličkostí - jako třeba barva a...

1 komentář(e)
posledni 24.08.2017
S riziky počítáme

Od ELKO EP prakticky denně odebíráme relé do rozvaděčů. Ale měl jsem za to, že jsou známí pouze na českém trhu. Teď jsem mile překvapen, že je i...

1 komentář(e)
posledni 13.06.2017
Franchisingová smlouva

Hraapla@seznam.cz

2 komentář(e)
posledni 21.05.2017
Rozvoj franšízingu v Česku

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je v roce 2017 nebo 2016 už franchisingových poboček v ČR? DĚKUJI

1 komentář(e)
posledni 03.03.2017
Radim Jančura: Podnikání je o překážkách

https://www.facebook.com/Student-Agency-Bojkot-1812481502329777/?view_public_for=1812481502329777

3 komentář(e)
posledni 11.02.2017
Radim Jančura: Podnikání je o překážkách

Pan Jančura není žádný superhrdina ani Mirek Dušín, jediné co se mu podařilo je vyplnit mezeru na trhu a z toho profitovat. Osobní zkušenost mě přesvědčila, že...

3 komentář(e)
posledni 11.02.2017