29.06.2017

CENTURY 21 obsazuje Česko

Patří mezi vůbec nejstarší franšízy na trhu s nemovitostmi. CENTURY 21 má v plánu letos otevřít 15 nových franšíz.

Mezinárodní společnost CENTURY 21 vznikla již v roce 1971 v Kalifornii. Realitní makléři Art Bartlett a Marsh Fisher otevřeli svou první kancelář v Orange County. Koncem 70. let se CENTURY 21 pod jejich vedením stala americkou realitní jedničkou v počtu a objemu realitních transakcí. Značka staví své know-how především na kvalitním poradenství, a klientům nabízí v duchu svého motta rychlé, bezpečné a výhodné zprostředkování realitních transakcí.

century 21 recepce Foto Century 21

Zavádíme průzkum spokojenosti, kterým se po každé uzavřené transakci klienta zeptáme na jeho spokojenost a zpětnou vazbu tak, abychom našim makléřům pomohli držet kvalitu co nejvýše, říká Jiří Hruška ze CENTURY 21.

CENTURY 21 dnes vlastní po celém světě celkem 7 400 realitních kanceláří v 78 zemích světa. 111 000 makléřů nabízí několik miliónů nemovitostí. Do České republiky vstoupila makléřská společnost v roce 2008, v současnosti její služby nabízí 50 kanceláří. "Máme vlastní vzdělávací systém, fungující know-how a IT systémy a také spolupracujeme na transakcích, čímž zvyšujeme šanci na prodej a tím i spokojenost klientů. Nejenže nám ty věci fungují. Navíc máme dobré vztahy a vlastně partu lidí, kteří si rozumí vzájemně se inspirují. Tohle nás odlišuje myslím nejvíc," vypočítává výhody konceptu obchodní ředitel Jiří Hruška.

Zvolit a dodržovat správnou strategii

Do konce roku CENTURY 21 plánuje poskytnout minimálně dalších 15 licencí a do dvou let by chtěla mít firma zastoupení ve většině českých měst nad 20 000 obyvatel. Vstupní investice je závislá na lokalitě, cena se odvíjí od velikosti města. Konkrétní částky jsou předmětem osobního jednání se zástupci značky CENTURY 21. Franšízant investuje také do vybudování, úprav a provozu kanceláře. Doba návratnosti se pohybuje v rozmezí 15ti až 20ti měsíců.

Co by měl mít nový franšízant, aby v realitách uspěl? "Nový franšízant CENTURY21 by měl mít v prvé řadě chuť podnikat v realitách, ať již jako makléř, manažer realitní kanceláře nebo investor. Zároveň by měl mít skutečný zájem poskytovat realitní služby tak, aby s nimi byli jeho klienti opravdu spokojení. A pokud k těmto dvěma zásadním věcem přidá schopnost zvolit a dodržovat správnou strategii, bude mít vyhráno," říká Hruška.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank