19.06.2009

Nová husa na grilu

Staropramen se při otevření své nové restaurace Potrefená husa na hlavním vlakovém nádraží v Praze spojil s italským Autogrillem.

Koncept Potrefená husa pivovarů Staropramen se přiblížila třicítce. Svou 28. provozovnu, tentokrát ve verzi Beerpoint ve středu otevřela na hlavním vlakovém nádraží v Praze. Spojila se přitom s jedním z největších provozovatelů gastronomických zařízení na světě, italskou firmu Autogrill. Ta má ve svém portfoliu několik tisíc provozoven po celém světě. „Potrefená husa na revitalizovaném pražském hlavním vlakovém nádraží je náš první společný podnik. Pevně věřím v úspěch tohoto konceptu a doufám, že jsme teprve na počátku nové éry cestování,“ řekl ve společné tiskové zprávě Jiří Nehasil, country manager Autogrill Czech.

Letos se ozývá husa poprvé

V letošním roce jde na vlakovém nádraží o první Potrefenou husu. Na konci loňského roku otevřel koncept druhou provozovnu v Bratislavě a první v Pardubicích, kde šlo také o koncept Beerpoint pro obchodní centra.

Koncept s třemi typy restaurací

Pivovary Staropramen ve spolupráci s firmou F&B Concepts buduje koncept značkových restaurací Potrefená husa od roku 1998. Během loňského roku bylo otevřeno pět nových provozoven, z toho tři v Praze. Jedna je také v Bratislavě. Koncept má tři typy provozoven. Restaurace jsou pro centra velkých měst nad 50.000 obyvatel, Sport Bary jsou pro sídliště a menší města a Beerpointy pro obchodní centra ve velkých městech.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank