10.07.2017

Vše pod jednou střechou

Česká franšízová síť Extra služby plánuje po spojení stěhovacích, úklidových a údržbářských prací větší expanzi do Maďarska.

V neustále rostoucí české franšízové společnosti Extra služby franšízanti "táhnou za jeden provaz", a navzájem si nekonkurují. Stěhováci, hodinoví manželé, i opraváři či uklízečky si v Extra službách pomáhají, podporují společnou značku, přenechávají si navzájem klienty a domlouvají nové zakázky. Ke spojení jednotlivých služeb společnost přistoupila právě proto, aby vyšla vstříc svým zákazníkům a jejich přáním. Ti v současnosti například při malování nemusí objednávat několik firem, ale vystačí si jen s jednou, která po malířích i uklidí.

extra služby kolaz Foto Extra Services

Extra služby s logem oranžového slona působí kromě ČR také v Polsku, Slovensku, Lotyšsku, Chorvatsku a Slovinsku. Nové franšíza plánuje otevírat i v Maďarsku.

Síť Extra služby umožňuje každému spolupracujícímu subjektu vydělávat kolik peněz sám chce, a jak slibuje, nikdy ho nenechá padnout. Požaduje ovšem přesné dodržování předaného know-how a profesionální přístup k práci i zákazníkům. Nabízí služby nejen soukromým osobám, ale také firmám, institucím a úřadům po celé Evropě. Jednou z velkých výhod konceptu jsou stabilní a předvídatelné příjmy. Koncept nabízí tři možnosti začlenění se do spolupráce v rámci služeb stěhování, uklízení, a tzv. extra manžel.

Až 60 tisíc měsíčně za uklízení

„Servisní služby poskytujeme v co možná nejvyšší kvalitě, jsou vždy přizpůsobené našim zákazníkům. Všechny oblasti služeb, kterým se věnujeme, jsou ziskové. Nejvíce stabilní příjmy ovšem bývají u Extra uklízení," říká franšízový manažer Radek Straka. Možnosti výdělků v síti Extra uklízení uvádí společnost na internetových stránkách. Franšízant si coby živnostník pod hlavičkou Extra uklízení vydělá v průměru 300 korun za hodinu, při 200 hodinách práce takto měsíčně může jeho firma získat až na 60 tisíc korun (čistého). Pokud má franšíza 3 zaměstnance, obrat se při stejném objemu práce na osobu pohybuje kolem 180 tisíc korun měsíčně.

Vstupní poplatky stojí podle druhu činnosti od jednoho do dvou milionů korun. Měsíčně platí franšízanti poplatek ve výši 3 % z obratu. Návratnost bývá v případě franšíz Extra služeb od 12 do 20 měsíců. K dispozici franšízanti dostávají nové užitkové automobily, a potřebné nářadí, náčiní a pomůcky. Centrála sítě plně hradí reklamy na internetu, billboardové a pojízdné reklamy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank