04.08.2017

Tea logo bigTeagschwender - prezentace systémů

Získejte licenci na regiony nebo celou Českou republiku!

A čerpejte spolu s námi výhod silného zázemí a podpory franšízora.

TeaGschwendner je specialistou na čaje, ručí za jejich nejvyšší kvalitu, čerstvý a prozákaznicky orientovaný sortiment! V Německu v roce 2017 získala společnost již poněkolikáté cenu jako Zelená franšíza roku za šetrný přístup k životnímu prostředí a propagaci přírodních surovin.

Český trh se vyvíjí velmi pozitivně a je ovlivněn velkými trendy směrem ke zdraví a wellness, což je důvod, proč roste popularita zejména zeleného čaje a bylinných a organických produktů. Přirozeně máme radost, protože v tomto směru jsme skuteční specialisté a věříme, že právě nyní je ten správný čas na úspěšnou expanzi našeho konceptu TeaGschwender na český trh.

TeaG test

Téměř 50% výrobků TeaGschwender je biologicky certifikovaných. Naše specializované čaje a doplňky úspěšně prodáváme prostřednictvím franšízové sítě v zemích jako je Rakousko, Lucembursko, Brazílie, Kuvajt, USA a Saudská Arábie. V Německu vlastní na 140 franšízových čajoven.

Naším hlavním cílem je posílit naši pozici v České republice a zvýšit povědomí o značce. Již dva a půl roku testujeme český trh spolu s naším franšízantem Praze. Obchod TeaGschwendner funguje velmi dobře, proto chceme i nadále sdílet nejlepší kvalitu a vášeň pro čaj s více lidmi otevřením více obchodů v Praze a dalších velkých českých městech.

Teag Vodickova

V roce 2011 byl zahájen velkoobchodní prodej prostřednictvím e-shopu a před dvěma byla otevřena první prodejna TeaGschwendner v centru Prahy ve Vodičkově ulici.

Koho hledáme?

Přednostně hledáme jednoho silného partnera, s nímž se můžeme dohodnout na licenci na více jednotek TeaGschwendner pro jeden nebo více regionů v rámci České republiky.

Nejvíce nás zajímají města se spádovou oblastí minimálně 100 tis. obyvatel jako např. Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Liberec.

Dáváme přednost spolupráci na základě franšízových smluv a dohod. Jiné způsoby je možné projednat v konkrétních případech.

TeaGschwendner_prodejna

Držitel licence TeaGschwendner by měl mít zkušenosti v oblasti maloobchodu nebo řízení, kvalifikaci v oblasti prodeje a vedení týmu, ochotu převzít rizika, dostatečnou motivaci k tomu, aby své obchody či obchod změnil, a zajistil tak firmě vedoucí místo na trhu v daném regionu či oblasti.

Investice

 • Investice do otevření prodejny TeaGschwendner se pohybuje od 100 tisíc euro dle velikosti a stavu obchodního místa.
 • Pro úspěšné otevření pobočky je třeba prostor o rozloze 40 až 80 m² a s výlohou 4 m.
 • Investice do získání licence pro celou republiku či regionů jsou předmětem individuálního jednání.

Podpoříme Vás po celou dobu spolupráce, od nás získáte:

 • Podporu při výběru lokality
 • Plánování investic a výnosů
 • Vybudování obchodu na klíč
 • Plán na zahájení provozu
 • Pravidelné informování o dění na pobočkách
 • Pravidelné návštěvy prostřednictvím poradce či patrona
 • IT podporu
 • Sdílení nápadů a návrhů na inovace
 • Marketingovou podporu prostřednictvím centrálního marketingu
 • Semináře a workshopy (čajové, prodejní, technická školení, aj.)

TeaG Manager

„Sortiment spolu s dobře organizovaným franšízovým konceptem je základem našeho úspěchu. Struktura vlastních distribučních kanálů nám poskytuje podnikatelskou svobodu, která zajišťuje dodávání zboží až do vyčerpání zásob. Nakupujeme podle vlastních kritérií kvality, která jsou v každém ohledu nekompromisní. Naše cena je férová a zákazníci si uvědomují přidanou hodnotu kvality,“ říká generální ředitel Mr. Mehnert .

Kontakt

Pokud Vás náš koncept zaujal, prosíme o vyplnění a odeslání níže uvedeného dotazníku. Více informací Vám poskytne Beate Schaaf v německém nebo anglickém jazyce na telefoním čísle +49 22 25 92 14 - 725 nebo e-mailu: international@teegschwendner.de. Naše webové stránky můžete zhlédnout zde www.teegschwendner.cz.

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *
Další informace či dotazy *
If you see this, leave this form field blank

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank