26.06.2009

Letos až 10 Burger Kingů

V letošním roce by se v česku mělo objevit celkem deset Burger Kingů. Nyní jsou v otevřeny dvě provozovny.

Společnost Jídelní a lůžkové vozy, která prostřednictvím firmy BK Team provozuje historicky druhý Burger King v Česku na pražském hlavním autobusovém nádraží Florenc, chce letos otevřít až deset nových fast-foodů této americké značky. "Nevyhýbáme se i dalším příležitostem na trhu," uvedl šéf této společnosti Bohumír Bárta pro agenturu Mediafax. Doplnil, že společnost hodlá otevřít další provozovny nejen v nákupních centrech, ale také u silnic a na dalších frekventovaných místech, jako jsou hlavní městské třídy.

Ještě letos by mělo být v Česku až deset Burger Kingů

AmRest postupuje licenci ČD

Polská společnost AmRest tak postoupila licenci, kterou získala na provozování Burger Kingů v Česku na společnost spojenou s Českými drahami. "Vzhledem k tomu, že jsme ve sdružení cateringových železničných firem, které podnikají v dopravě a naši partneři provozují Burger King v Německu, Anglii, v Holandsku a výsledky jsou velice dobré, protože styl rychlého občerstvení je přesně pro cestující, proto jsme otevřeli Burger King na Florenci," vysvětlil obchodní politiku firmy Bárta. V nejbližší době se otevřou ještě dvě restaurace – na Hlavním vlakovém nádraží v Praze a v Letňanech.

Burger King dohání

Burger King, který ve světě provozuje mna 11.000 fast-foodů, vstoupil na český trh jako poslední ze silné fast-foodové trojky. Pokud chce své rivaly dohnat, musí významně šlápnout na plyn. McDonald´s má téměř 80 provozoven, Subway přes deset.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank