REKLAMA - INZERÁT

Být pánem svých rozhodnutí v Příbrami

Stát se franšízantem znamená vzít život do svých rukou a splnit si podnikatelské sny. Jedinečná možnost mít vlastní franšízu je nyní na OK POINTech od Broker Consulting v Příbrami a v Českých Budějovicích.

Stát se franšízantem znamená vzít život do svých rukou, činit správná rozhodnutí, která ovlivní nejenom majitele franšízy, ale i jeho spolupracovníky a zaměstnance. „Když si povídáme s novými franšízanty, co bylo důvodem jejich zájmu o koncept OK POINT, tak to je možnost vlastní volby a svobody podnikání jako protipólu k zaměstnaneckému poměru, kde zodpovědnost je v rukou vedení a nikoli jedince. A právě to nás inspirovalo k natočení nového videa,“ přibližuje Radim Štantejský, projektový manažer franšízového konceptu OK POINT, pozadí vzniku nové kampaně.

Příležitost pro budoucího franšízanta: Příbram a České Budějovice

„Momentálně hledáme provozovatele pro připravované franšízy do Příbrami a Českých Budějovic, kde zároveň máme pro naše OK POINTy vytipovaná vysoce atraktivní místa přímo v centru města. Jedná se o případy, kdy postupujeme obráceně než v předchozích situacích. Tam byl nejprve franšízant a teprve potom lokalita. Zde jsme měli štěstí, že se uvolnily velice lukrativní objekty, které nešlo odmítnout. Rozhodli jsme se tedy pro obrácený postup. A pokud se osvědčí, budeme ho využívat i nadále,“ doplňuje Radim Štantejský.

Franšízový koncept OK POINT spojuje tři služby – finanční, bankovní a realitní. Díky tomu se OK POINT může stát volbou číslo jedna pro většinu rodin, malých podniků i jednotlivců v okolí. Vstupní investice pro zřízení pobočky pod hlavičkou Broker Consulting je jeden a půl milionů korun a předpokládaná návratnost je jeden rok. Centrála Broker Consulting pak pomáhá při rozjezdu a provozu franšízy s know-how, administrativou, vzděláváním, marketingem a technologiemi. Veškeré podrobnosti poskytne Lenka Slepičková z centrály Broker Consulting na e-mailu lenka.slepickova@bcas.cz nebo telefonním čísle +420 731 537 402.

ok point 2017 600

Hlavní je osoba franšízanta, ten je pro úspěch stěžejní

„Už od počátku projektu jsme si byli vědomi, že stěžejním faktorem celého konceptu jsou provozovatelé. Zpětně můžeme říci, že to se nám to potvrdilo na 200 %,“ hodnotí Radim Štantejský, projektový manažer franšízového konceptu OK POINT. „Vedle úspěšných manažerů z naší obchodní sítě, nás mimořádně těší zájem ze strany kandidátů, kteří přicházejí z prostředí mimo naši společnost. Primárně se jedná o úspěšné podnikatele, kteří ve svém oboru dosáhli určitého bodu a hledají vhodný způsob další realizace, a náš koncept se pro ně stává vysoce atraktivním. Vedle toho registrujeme velký zájem i ze strany vysoce postavených manažerů, kteří opouštějí velké korporace s motivací nastartovat vlastní podnikání a franšíza ve finančních službách je pro ně jasnou volbou.“

Finanční pobočky OK POINT jsou unikátní místa, kde na jednom místě lze vyřešit finanční, bankovní i realitní služby. Vznikají ve spolupráci finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové banky mBank a v současné době jich je v provozu přes dvacet. Jedním z hlavních znaků OK POINTů je jejich vybavení moderními technologiemi, které klientům výrazně napomáhá ke snadnější orientaci v nabízených produktech a službách. Kromě zázemí kompletní produktové nabídky je zde k dispozici také moderní nonstop vkladomat, jehož prostřednictvím lze během pár okamžiků vložit hotovost na účet.

Franšízant s podpisem licenční smlouvy získává od společnosti Broker Consulting kompletně vybavené obchodní místo včetně komplexního produktového portfolia bankovních a finančních produktů na otevřené platformě. K dispozici má také výstupy z analytického zázemí, finančně plánovací nástroje, či provozní, marketingovou a obchodní podporu. Absolvovat musí před zahájením podnikání produktové a obchodní školení. Po úspěšném startu jej pak čeká nadstandartní finanční ohodnocení a benefity.

Přehled aktuálně otevřených OK POINTů najdete zde: OK POINTY V ČR. Do konce roku se pak předpokládá rozšíření sítě na tři desítky poboček, další jsou pak ve fázi rozpracovanosti.

Ok point 2017 600

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank