21.11.2017

Pod ochranou detektivů

Chcete vlastnit regionální detektivní kancelář? Info Detective Company rozšiřuje franšízovou síť a slibuje zaučit i lidi oborem netknuté.

Detektivní služby, správu a odkup pohledávek, ochranu ekonomických zájmů podnikatelských subjektů, krizová řešení firem, V.I.P. ostrahu majetku a osob, či konkurenční zpravodajství nabízí v Česku již více než 10 let společnost Info Detective Company, nováček v našem Katalogu franšíz. Značka má v tuto chvíli v síti první franšízovou pobočku, kterou otevřela v Krnově. Vlastní kanceláře provozuje v Praze, Ostravě a Opavě. Zájemcům nabízí aktuálně jedinečnou možnost otevřít si vlastní oblastní kancelář v regionu, a všem franšízám garantuje výhradní územní exkluzivitu.

Info Detektiv Company Foto Info Detektiv Company

Franšízová síť se specializací na detektivní služby nabízí klientům například prověření loajality zaměstnanců a obchodních partnerů, kontrolu nemocných, skrytý detektivní dohled a ochranu, prověrky osob, a jiné.

"Franšízanti Info Detective Company působí zpočátku vždy na manažerském postu ve vlastní expozituře a jejich práce zahrnuje styk s novými zákazníky, budování zákaznické sítě v regionu, a prezentaci poskytovaných služeb až po uzavření příkazní smlouvy se zákazníkem. Poté zakázku převezmeme a uskutečníme," vysvětluje ředitel společnosti David Andreas Holub. Franšízant by proto měl umět především komunikovat se zákazníky, a mít alespoň základní povědomí o podnikatelském prostředí. "Samozřejmě se pozice bude postupně vyvíjet, získá zkušenosti, různá školení v oboru a bude mít možnost se také na realizaci zakázek podílet. Možnost osahat si to v praxi je do budoucna pro vedení vlastní expozitury to nejlepší," dodává šéf detektivní společnosti.

Nejlepší motivací jsou vysoké provize ze zakázek

Není přitom nutné mít zkušenost v oboru, je ovšem žádoucí chápat podstatu detektivní práce tak, aby ji franšízant mohl sám prezentovat. "Všechno se dá naučit, jen je třeba chtít, mít neustálou motivaci. Naše franšíza není v žádném případě pro lidi, kteří preferují práci v kanceláři. Pravidelný osobní styk s klientem je nutný," říká David Andreas Holub. Uchazeči o franšízu tak musí být především flexibilní, musí mít chuť učit se novým věcem a umět sdílet informace. Důležitou povahovou vlastností je podle něho také "trocha empatie". Jen tak dokáže franšízant totiž pochopit potřeby klienta, a vnímat svět jeho očima. "Zároveň si musí ale zachovat svůj vnitřní nadhled. Umět vybalancovat tyto dvě polohy je opět otázkou praxe," vysvětluje Holub.

Nejlepší motivací pro vstup do sítě je podle Holubových slov možnost vysokých provizí a výdělků. Potřebná počáteční investice je asi půl milionu korun, uchazeč musí mít minimálně středoškolské vzdělání, musí být bezúhonný, a vlastnit platný řidičský průkaz skupiny B. Vstupní investice zahrnuje franšízový poplatek, vybavení kanceláře a marketingovou podporu. Centrála nabízí možnost zajistit osobní vozidlo. Detektivní práce často vyžaduje právní podporu. Info Detective Company proto spolupracuje s advokáty v ČR, ale i v zahraničí, a tuto podporu získává také franšízant. Speciální pracovní podmínky řeší firma v rámci franšízy formou kooperace. Zajišťuje v síti jak technickou podporu, tak i oblast lidských zdrojů.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank