14.07.2009

Orea Hotels buduje franchisu pro rodiny

Společnost Orea Hotels začíná budovat novou franchisovou síť menších hotelů pro rodiny s dětmi pod značkou Family Inn.

Podobné koncepty fungují všude ve světě pod názvem Family Inn. V Česku půjde zatím o ojedinělý franchisový koncept. Zapojit by se do něj měly především klidné hotely, v nichž se cítí dobře rodiny s dětmi i bezdětní manželé. Půjde tedy o menší rodinné hotely a penzióny.

Příprava marketingu

„V současné době pracujeme na marketingové koncepci a následně i formování řetězce malých nezávislých hotelů a penzionů, jejichž každodenní operační provoz bychom my, hotelový řetězec Orea Hotels, mohli kompletně podpořit,“ řekl na webu firmy ředitel marketingu a obchodu Milan Pavelka.

Franchisa? Hlavně pomoc s marketingem a stabilita

Franchisa Orea Hotels nabízí svým potenciálním partnerům především marketingovou podporu, rezervační systém a asi milion individuálních zaregistrovaných klientů. Půjde také o určitou jistotu v době rozbouřených ekonomických vod.

V Česku hotelové franchisy fungují

Family Inn není první franšízou v tuzemské hotelové branži. Samotný Orea Hotels má franšízu Orea, která zahrnuje 25 hotelů s šesti tisíci lůžek. Podobně funguje franšíza EuroAgentur Hotels & Travel, která pro Česko vlastní licence nadnárodních hotelových řetězců Ramada a Best Western. AuroAgentur Hotels & Travel má 24 hotelů v Česku a jeden v Bratislavě.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank