16.07.2009

The PUB jde do Německa

Franchisová síť samoobslužných restaurací The PUB připravuje první zahraniční pobočku. Partnera našla v sousedním Německu.

Franchisovému konceptu The PUB je již Česko malé. Vydává se proto do zahraničí. První „destinací“ by mělo být sousední Německo, které stejně jako Česko má rozvinutý pivní trh. „Máme partnera investora odhodlaného rozjet pilotní projekt našeho franchisového konceptu v Berlíně,“ řekl portálu Franchising INFO.cz jeden z majitelů konceptu Martin Šampalík.

V Německu by měl první pilotní projekt vzniknout v centru Berlína.

„Pilot“ na přelomu 2009/2010

Pilotní projekt by měl vzniknout v samotném centru Berlína, nedaleko známého náměstí Alexander Platz. První franchisová provozovna The PUB by se měla rozjet na přelomu letošního a příštího roku. „Již jsme s investorem podepsali dohodu. Nyní upravujeme smlouvu. Pokud by vše fungovalo dobře, mohl by se stát současný partner naším master franchisovým partnerem v Německu,“ uvedl Šampalík.

V Česku 10 The PUB

The PUB provozuje celkem 10 restaurací, z toho osm franchisových. V loňském roce otevřel pět nových provozoven. V loňském roce také k restauracím přibyly v některých městech kavárny The PUB, které mají rozšířit možnosti provozovatelů. Nejde však o nový koncept, pouze o doplněk ke stávajícím provozovnám.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank