REKLAMA - INZERÁT

Broker Consulting má první franšízantku provozující více OK POINTů

Jubilejní 30. OK POINT v Praze na Rohanském nábřeží otevřela Jitka Přibylová. Ta už úspěšně provozuje pobočku v Klimentské ulici a připravuje k otevření další, na Waltrovce v Praze.

V druhé polovině února byl otevřený jubilejní 30. OK POINT v Praze na Rohanském nábřeží v Karlíně, jehož provozovatelkou je Jitka Přibylová. Ta už úspěšně vede i OK POINT v Praze v Klimentské ulici. Stala se tak první franšízantkou Broker Consulting, která provozuje více než jednu pobočku. A u dvou nekončí, v dohledné době připravuje k otevření další, také v Praze na Waltrovce.

OK Point Karlin Přibylová Foto Broker Consulting

Vilém Podliska, obchodní ředitel Broker Consulting, Petr Hrubý, statutární ředitel Broker Consulting, a Jitka Přibylová, franšízantka OK POINT při slavnostním otevření v Karlíně.

Jitka Přibylová před otevřením první franšízy budovala úspěšnou kariéru v Broker Consulting jako ředitelka. Ale na podzim 2015 přišel zlom, který ji nasměrovat trochu jiným způsobem.

„Ten koncept finanční pobočky, kde na jednom místě lze vyřešit finanční, bankovní i realitní služby, mě nadchl, už když ho Broker Consulting představoval v roce 2015. Viděla jsem to jasně: klient už nemusí řešit tady bankovní účet, támhle pojištění, a chce-li ještě koupit nemovitost, uhánět realitního makléře. To aby si vzal půldenní dovolenou... Jenže najednou přišly Broker Consulting a mBank s konceptem, kde se toto všechno dá zvládnout během návštěvy jedné pobočky. Wow, řekla jsem si tehdy, to posouvá klientský servis do úplně jiných výšin,“ vzpomíná Jitka.

OK POINT v Klimentské ulici je ten vůbec první, který Broker Consulting ve spolupráci s mBank otevřeli. Koncept je postaven na komplexnosti finančních a realitních služeb spolu na jednom místě. Unikátní službou, kterou jednotlivé pobočky bank či pojišťoven disponovat nemohou, je sestavení dlouhodobého finančního plánu s možností sjednat produkty napříč celým trhem.

Jitka Přibylová k tomu dodává: „Cítila jsem příležitost a silnou motivaci se do toho projektu zapojit a být jeho součástí. Uspět a nabídnout nejen stávajícím, ale i budoucím klientům vysoce nadstandardní služby, jež jinde nenajdou. Franšíza pro mě byla nová výzva a nikdy jsem nepochybovala, že díky ní získám nové zkušenosti v oblasti financí i vedení týmu.“

Na OK POINTu zprostředkováváme klientům zážitek z plánování vlastní budoucnosti

OK point karlin

Další dvě výhody, které kterými OK POINTy disponují, jsou vkladové bankomaty Broker Consulting, kam mají klienti mBank možnost vložit hotovost na účet bez poplatku, a také samoobslužná zóna vybavená tablety.

„Moderní a digitální technologie jsou pro Broker Consulting základem, pracujeme on-line na tabletech, bez zbytečného papírování. Pilířem je aplikace Brok, která klientům pomáhá pochopit, o čem je Finanční plán Broker Consulting. Kromě sjednávání přináší zákaznický zážitek. Klient si díky ní umí představit, jaký bude výsledek našeho plánování za desítky let,“ vysvětluje franšízantka.

Dva, v dohledné době dokonce tři OK POINTy představují pro franšízantku opravdu dobrou koordinaci, skvělý timemanagement a zejména tým lidí. A na ten Jitka nedá dopustit: „Musíte vědět, co po týmu chcete, jaké očekáváte výsledky a jak k nim ten který člen týmu konkrétně přispěje. Jako franšízantka pro ně musím být vzorem, který následují. To vnímám jako nejdůležitější. Tým ve mně musí vidět lídra a já naopak musím vědět, že se na něj mohu spolehnout za všech okolností. Takový stav nazývám skutečně svobodným podnikáním.“

Pro více informací kontaktuje Lenku Slepičkovou na telefonním čísle +420 731 537 402 nebo e-mailu ​okpoint@bcas.cz. V případě vyplnění dotazníku Vás budeme kontaktovat zpět. ​www.OKPOINTY.cz.

Kontaktní formulář
Jméno *
Telefon *
Email *
Lokalita
Další poznámky a dotazy
If you see this, leave this form field blank

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank