Doma i v kanceláři / Franšízantům postačí k podnikání s BodyBody přístroj EMS, který si mohou zakoupit nebo pronajmout, a vlastní automobil pro dopravu ke klientům. V případě osobních trenérů odpadá i budování nového fitnesscentra.
Čtvrtek
28.06.2018
Novou podobu franšízového konceptu nabízí síť fitness center BodyBody. Osobní trenéři budou dojíždět za klienty domů i do práce.
 

Osobním trenérům poskytuje společnost BodyBody nově možnost zakoupení licence na provoz mobilních služeb, kdy dojíždějí na místo, které si klient sám určí. Ať už v obývacím pokoji nebo zasedací místnosti ve firemním sídle, speciální cvičení s přístrojem EMS není nutné provádět v tělocvičně. Jeho výhodou je naopak flexibilita i minimální náročnost na potřebné prostory. Franšízanti v podobě osobních trenérů platí podle majitelky Ivany Aquin snížený franšízový poplatek.

První služby tohoto druhu zavedla síť BodyBody v Mladé Boleslavi. "Je to skvělá příležitost pro osobní trenéry s minimální vstupní investicí," říká Ivana Aquin s tím, že rozrůstající se fitness značka se tak dostane také opět blíž ke svým zákazníkům, a umožní jim další časovou úsporu. K dispozici jim bude stejně jako u majitelů franšízových fitness center centrální marketing a webové stránky s možností rezervace cvičebních hodin pro zákazníky.

Možnost kapitálového zajištění úvěrem

"V pětiboji musím mít jednoho trenéra na každou disciplínu. V BodyBody stačí jeden osobní trenér, který s vámi zvládne během chvilky dokonale procvičit všechny základní svalové partie," chválí si franšízovou síť fitness center olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. Úspěšný sportovec dlouhodobě propaguje v ČR značku BodyBody, která do Česka přinesla inovativní tréninkovou metodu, založenou na elektrostimulaci svalů. Díky ní klienti privátních studií BodyBody šetří také čas, protože posilování je díky EMS účinnější.

Pro otevření fitness studia stačí zakoupit jediný přístroj EMS a malá místnost o velikosti minimálně 60 metrů čtverečních, nutným vybavením jsou také speciální vodivé obleky pro zákazníky, a zrcadla na stěnách. Studia poskytují také služby osobního trenéra, klienti dostávají také vybavení počínaje oblečením na cvičení až po ručník, či iontový nápoj tak, aby mohli navštěvovat tělocvičnu bez tašky na cvičení. BodyBody nabízí svým franšízantům možnost kapitálového zajištění úvěrem. Pro podnikatele může být ale i skvělou investicí.


Investice nebo vlastní účast / Osobní angažovanost v provozu je preferována, není však podmínkou a studio lze pořídit i jako investici. Předpokládaná počáteční investice činí od 500 tisíc Kč s očekávanou návratností okolo 1 roku.