28.08.2009

The Pub na sever Čech a Moravy

Originální franchisový koncept samoobslužných restaurací The PUB míří do Chomutova a Opavy.

Celkem tři nové restaurace otevře originální franšízový koncept The PUB. Tentokrát zamíří do severočeského Chomutova, severomoravské Opavy a svou již čtvrtou provozovnu otevře v Praze. Franšíza přitom nemá problém se zájemci. „Problém je ale s bankami, které přestali financovat projekty v oblasti gastronomie,“ uvedl pro portál Franchising INFO.cz jeden z majitelů konceptu Martin Šampalík.

The PUB míří také do zahraničí. Zajímá se o Německo a Slovensko. Za licenci v Česku se platí kolem 200.000 korun.

Franšíza brzy do zahraničí

První zahraniční „destinací“ českého franchisového konceptu by mělo být sousední Německo, které stejně jako Česko má rozvinutý pivní trh. Firma již má partnera investora odhodlaného rozjet pilotní projekt našeho franchisového konceptu v Berlíně. Ve hře je také Slovensko. The PUB již jedná s vážnými zájemci o licenci. Velmi pravděpodobně bude první restaurace v Bratislavě, podle pilotního projektu se následně firma rozhodne pro další rozvoj.

V Česku 10 The PUB

The PUB provozuje celkem 10 restaurací, z toho osm franchisových. V loňském roce otevřel pět nových provozoven. V loňském roce také k restauracím přibyly v některých městech kavárny The PUB, které mají rozšířit možnosti provozovatelů. Nejde však o nový koncept, pouze o doplněk ke stávajícím provozovnám.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank