11.09.2009

Franchising Forum – nové příležitosti

Na letošním ročníku Franchising Forum, které pořádá Česká asociace franchisingu, se letos v Praze představí 24 franšízových systémů z Česka i zahraničí.

Reality, fast-foody, kavárna, kosmetika, logistika, informační technologie či výstavba domů – to je jen několik oborů, se kterými bude možné se seznámit na letošním ročníku přehlídky franšízových systémů FRANCHISING FORUM 2009. Akce, kterou pořádá Česká asociace franchisingu, se uskuteční 12. a 13. října v pražském Kongresovém centru. Letošní ročník je poprvé spojen také s přehlídkou franchisových systémů.

mc donalds_ivo lamich_caf

Australané míří do Česka

Vůbec poprvé se představí osm franchisových systémů pocházejících z Austrálie. Bude mezi nimi i světová kavárenská dvojka Gloria Jean´s Coffees, která právě vstoupila do Česka. Z Austrálie přichází také síť sushi barů, které zažily boom na letošním květnovém Franchise Expo Paris.

Představí se i Češi

Na Franchising Forum se představí také více i méně zavedené franchisové systémy systémy v Česku. Půjde například o Yves Rocher, Stavoodbyt, Naturhouse, RE/MAX, Century 21 či ERA Reality.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank