09.10.2009

Hooters odkládá rozjezd

Americká franchisová síť restaurací Hooters proslulá spoře oděnou ženskou obsluhou otevře první restauraci v Česku až příští rok

Franšízová síť restaurací Hooters otevře první provozovnu v Česku až příští rok. Podle původních plánů to přitom mělo být již letos. Další plány sítě se nemění, během pěti let chce mít v Česku a na Slovensku pěti až 15 restauracemi. Nejprve chce franchisová síť proslulá spoře oděnou a pohlednou obsluhou otevřít tři restaurace v Praze, pak zamíří do krajských měst. Uvedla ČTK.

První Hooters Girls bude možné v Česku vidět až příští rok

Hooters posílil v Německu

Franchisový řetězec restaurací letos podle Vladislava Svobody ze společnosti Na Zdravi Ventures, která drží licenci v Česku roste například v Německu. Zde zdvojnásobil síť restaurací na čtyři a chystá se rozvíjet v dalších tamních městech.

25 let rozvoje

Značka Hooters vznikla před 25 lety v USA. V současnosti provozuje 450 restaurací v USA a dalších 26 zemích světa. Letos Hooters otevírá restaurace ve čtyřech nových zemích Ekvádor, Japonsko, Taiwan a Guam. Pro restaurace Hooters je charakteristická uvolněná "plážová" atmosféra, servírují se především sendviče, mořské plody a typická kuřecí křidélka. Obsluhu zajišťují takzvané Hooters Girls, dívky oděné ve sportovním tílku a běžeckých šortkách.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank