18.11.2009

Starbucks rozvíjí „ne-Starbucks“ kavárny

Světová kavárenská jednička dále rozvíjí „ne-Starbucks“ koncept Roy Street Coffee & Tea. Druhou provozovnu otevřel 17. listopadu v Seattlu, chce další i po světě.

Roy Street Coffee & Tea je „ne-Starbucks“ projekt světové kavárenské jedničky. Projekt je založen na výrazném rozšíření nabídky oproti klasickým kavárnám Starbucks, využití recyklovaných materiálů a úsporách energieí. Druhou takovou kavárnu otevřel Starbucks 17. listopadu v Seattlu. V následujícím půlroce chce mít deset takových provozoven v šesti regionech světa. Vybuduje je zcela nově či zrekonstruuje stávající kavárny, ohlásila firma.

starbucks cups

Starbucks chce rozvíjet další "ne-Starbucks" koncept

Důraz na region

Nový koncept klade podle Starbucks větší důraz na regionální specifika. Starbucks jej vytvořil společně se svými partnery. Vedle kávy a čaje bude součástí kaváren také pivo, víno, pečivo či zmrzlina.

Růst chce i sesterská Seattle´s Coffee

Starbucks chce dále rozvíjet také další „ne-Starbucks“ kavárenskou síť Seattle´s Coffee. Chce více expandovat pomocí franchisingu. Značka je vedle klasických kaváren k mání také ve více než 6000 restauracích, hotelích či kolejích. Orientuje se tak na širší spektrum zákazníků.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank