08.01.2010

Po deseti letech 30 hus

Po deseti letech budování otevřely Pivovary Staropramen 30 značkových franšízových restaurací Potrefená husa

Před deseti letech Pivovary Staropramen otevřely v Praze na Vinohradech svou první Potrefenou husu, franšízový koncept značkových restaurací. Po deseti letech má restaurační řetězec celkem 30 provozoven, 27 v Česku a tři na Slovensku. „Každým rokem obsloužíme více a více návštěvníků, v roce 2009 jich bude více než 2,6 miliónu,“ říká David Petřík. Zatím poslední Potrefená husa funguje v Praze na Pankráci.

Po deseti letech má Potrefená husa 30 provozoven

Rozvoj a úpravy

Pivovary Staropramen chystají další rozvoj Potrefených hus, ale také úpravy již stávajících restaurací. Potrefená husa zatím podle Davida Petříka nepřipravuje rozšíření do jiných zemí. Vedle Česka má také tři restaurace na Slovensku. V příštím roce by měly u nás vzniknout jedna až dvě nové franchisové provozovny Potrefené husy. Dalších šest má projít proměnou interiéru.

Koncept s třemi typy restaurací

Pivovary Staropramen ve spolupráci s firmou F&B Concepts budují koncept značkových restaurací Potrefená husa od roku 1998. Během loňského roku bylo otevřeno pět nových provozoven, z toho tři v Praze. Jedna je také v Bratislavě. Koncept má tři typy provozoven. Restaurace jsou pro centra velkých měst nad 50.000 obyvatel, Sport Bary jsou pro sídliště a menší města a Beerpointy pro obchodní centra ve velkých městech.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank