26.01.2010

Letos přibudou další Puby

Originální franšízový řetězec restaurací The Pub letos plánuje v Česku otevřít dvě až tři nové provozovny, zamíří také do Německa.

Franšízový koncept samoobslužných restaurací The Pub se letos plánuje rozrůst v Česku o dvě až tři nové provozovny. „Otevření se přiblížila restaurace v Opavě, kde ještě upravujeme historický objekt. Další nové prostory jsme našli v Praze,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz Martin Šampalík, jeden ze zakladatelů franšízového řetězce. V současnosti má systém deset provozoven, z toho tři v Praze.

the pub_hospoda_pivo

Licence na restauraci The Pub stojí 200 tisíc Kč, celková investice pak od pěti milionů korun.

The Pub také za hranice

Letos by se měl dostat franšízový řetězec i za hranice do Německa. „Nejpozději do fotbalového mistrovství světa bychom měli otevřít dvě franšízové provozovny v Berlíně. V současné době se stále stavebně upravují prostory,“ doplnil Šampalík. The Pub podle něj již také jednal se zájemci z dalších zemí, například ze Slovenka, Ruska, Chorvatska či Vietnamu.

Licence za 200 tisíc

Za licenci v Česku se platí kolem 200.000 korun. Předpokládané investice do úpravy a vybavení restaurace je od pěti milionů korun. Partner odvádí do centrály pravidelné měsíční royalties dvě procenta z obratu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank