29.01.2010

Kavárny Coffeeshop chtějí být 3

Franšízový řetězce Coffeeshop Company, který provozuje po světě na 200 kaváren, chce být do tří let v Česku trojkou na trhu

Franšízový kavárenský řetězec Coffeeshop Company se chce do dvou až tří let stát trojkou na českém trhu kaváren. V letošním roce chce síť, která má zatím na našem trhu sedm kaváren, otevřít další tři nové. Síť Coffeeshop Company to uvedla v tiskové zprávě.

Coffeshop_interier_bar

Investice do kavárny Coffeshop Company se pohybuje mezi 80 a 170 tisíci euro

Jednička na Slovensku a v Maďarsku

Coffeeshop Company otevřel na konci loňského roku v Praze svou celkově 200. kavárnu. „Na Slovensku jsme jedničky na trhu, stejně tak v Maďarsku. Na maďarském velmi tradičním trhu máme deset kaváren,“ uvedl Pavol Jakubec, majitel franšízové licence na kavárny Coffeeshop Copany pro čtyři země střední Evropy. Coffeshop Company působí také v Polsku, kde ale zatím nemá snahu hrát větší roli.

V Česku s franchisingem

Coffeshop Company buduje v Česku síť kaváren od konce roku 2007. V současné době provozuje sedm kaváren, po dvou v Liberci a v Praze, po jedné pak v Plzni, Ostravě a Jihlavě. Atmosféra kaváren navazuje na vídeňskou tradici podávání kávy spojenou s novými trendy přípravy kávových specialit „Společnost Tizia, která je vlastníkem licence, plánuje další dlouhodobý rozvoj v České republice a to vlastních kaváren i ve spolupráci s franchisovými partnery,“ uvedl Marek Hofmann, který má na starosti rozvoj sítě v Česku.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank