18.03.2010

„Češi založili úspěšnou Evropu“

Český franchisingový koncept realitní kanceláře Evropa

Realitní kancelář Evropa funguje na českém realitním trhu více, než deset let. Za dobu svého působení zaznamenala prudký rozvoj a expandovala do mnoha regionů ČR. Dosavadní dynamický růst sítě EVROPA realitní kancelář bude i nadále pokračovat, v plánu je rozvíjet stávající pobočky, posilovat naši síť o pobočky nové a zároveň vstupovat do nových regionů.

EVROPA realitní kancelář

Její centrálu a mozek najdete na Václavském náměstí v Praze, pobočky v Kolíně, Pardubicích, Plzni, Liberci, Jihlavě, Ústí nad Labem, Rumburku, Zlíně a Ostravě. Úspěšnost při otevírání dalších poboček po celé ČR potvrzuje, že realitní trh není jen doménou nadnárodních gigantů, ale že svou velmi významnou pozici na něm mají také dobře fungující realitní kanceláře v regionech.

Franchisingová spolupráce s EVROPA realitní kanceláří je vhodným nástrojem nejen pro stávající majitele realitních kanceláří, kteří hodlají udělat velký krok ke změně svého podnikání, ale i pro ty, kteří nemají s oborem podnikání v realitách žádnou zkušenost. Systém řízeného podnikání nabízí svobodu ve vedení, spravování a řízení vlastní firmy.

„Odběratel licence (franchisant) může počítat ze strany poskytovatele licence (franchisora) se systémovou a systematickou péčí - jako jsou např. školení pro sebe a svůj tým, konzultace, jednotné marketingové aktivity podporující prodej či fungující know-how. V rámci spolupráce získává silného obchodního partnera s globální působností a znalostí lokálního trhu. Licence pomůže snížit náklady, zvýšit nabídku a vede po jisté cestě k zisku. Nová realitní kancelář se zařadí během několika měsíců mezi nejproduktivnější v regionu, „říká Michal Macek, jednatel společnosti EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

„Naše pobočky jsou otevírány podle předem zpracovaného plánu a co je také důležité, garantujeme územní exkluzivitu. Vím, že právě teď je k dispozici maximálně 15 regionů, kde můžeme otevřít pobočky, i proto chceme v blízké budoucnosti poskytovat licence do okolních zemí,“ dodává pro server FranchisingINFO.cz Michal Macek.

Další informace o systému naleznete v Katalogu franšíz zde http://franchisinginfo.cz/franchisa/24/rk-evropa/

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank