25.03.2010

Vodafone bude poskytovat franšízové licence

S novou prodejní strategií si tak firma slibuje výrazné rozšíření sítě svých poboček

Muriel Antonová, generální ředitelka Vodafone, informovala portál www.franchisingINFO.cz o změně prodejní strategie společnosti. Své prodejny totiž bude nabízet jako franšízy, tedy obchody, které pod značkou Vodafone budou provozovat jeho obchodní partneři.

Proč chcete v době internetového prodeje rozšiřovat prodejní síť?
"Náš internetový obchod sice funguje dobře, lidé si jednoduše potřebují telefony osahat a podívat se, jak doopravdy vypadají, a chtějí si naživo podiskutovat. Prostě chceme mít s lidmi co největší kontakt."

Kolik prodejen takhle chcete získat?
"Koncem příštího roku bychom mohli mít dvojnásobek současného počtu obchodů, to je kolem 120 prodejen. Ceny i služby budou stejné jako v našich prodejnách. Pracovníci našich partnerů budou procházet standardním tréninkem jako všichni naši prodejci a i systém kontroly bude stejný. Zákazníci by tak neměli pocítit žádný rozdíl."

Jaké budou podmínky pro spolupráci a kdy se projekt spustí?
"To vám teď nemůžu říci, zájemci brzy najdou více informací na našem webu. Na jaře rozjíždíme teprve pilotní projekt, ostrý provoz chystáme až na léto. Je zajímavé, že zájem o obchody projevili třeba vedoucí našich stávajících prodejen."

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank