27.06.2008

Krajská města – cíl MEXX Reality

Realitní společnost chce otevírat nové franchisové pobočky hlavně v krajských městech.

Především krajská města - tam chce rozšířit svou síť franchisových poboček realitní společnost MEXX Reality. Firma, která na trhu působí od roku 2000, vyhlásila výběrové řízení na provozovatele poboček v Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Pardubicích, Jihlavě, Olomouci, ve Zlíně a Karlových Varech. „V rámci rozšíření naší činnosti na celorepublikovou úroveň jsme v březnu otevřeli po Brně a Liberci pobočku v Ústí nad Labem. Následně budeme otevírat pobočky i v ostatních krajských městech,“ uvedl generální ředitel firmy Zdeněk Macháček.

Kdo vyhraje bitvu na realitním trhu?

Franchisa s exkluzivitou

MEXX Reality, na rozdíl od některých jiných realitek, nabízí franchisantům exkluzivní zastoupení v daném kraji. Podobně jako jiné franchisové systémy poskytuje zdarma informační systém, realitní software a aplikace CRM pro organizaci práce a získávání informací o cenách nemovitostí a hypotékách. Firma poskytuje také marketingovou podporu a školení.

Rozvoj chtějí i další

MEXX Reality nejsou jedinou sítí, která výrazněji „šlápla na plyn“. Arden Reality, další franchisový řetězec, chystají větší expanzi do Čech. „Chceme více proniknout na realitní trh v Čechách. V dubnu jsme otevřeli v Českých Budějovicích naši druhou pobočku na jihu Čech, chceme ale otevírat další i v jiných regionech,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz ředitel společnosti Milan Vašek. Na trh se také nově tlačí bulharská společnost Address, která chce také budovat franchisovou síť.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank