10.05.2010

Za 18 měsíců jsme prodali 50 licencí

Rozhovor týdne s Petrem Suchánkem, obchodním ředitelem realitní společnosti Century 21.

V době krize a stagnace realitního trhu se vám podařilo prodat 50 licencí na realitní kancelář, čím to je?
Podnikat pod značkou CENTURY 21 se rozhodly nejen přední realitní kanceláře, ale také řada úspěšných podnikatelů, kteří dosud v realitách nepůsobili. Naším cílem je nabízet spolupráci profesionálům, tedy lidem, kteří jsou úspěšní, jejichž firmy mají růstový potenciál a kteří jsou ochotni pracovat společně na tom, aby se CENTURY 21 stala i v České republice realitní jedničkou.

Jaké jsou Vaše ambice na českém trhu?
Chceme být realitní jedničkou v České republice, stejně tak jako je značka CENTURY 21 lídrem např. v USA, v Čině, Japonsku, Francii a na mnoha dalších významných trzích. Naší hlavní ambicí je však přesvědčit české zákazníky, resp. potenciální klientelu, že realitní kanceláře umí nabídnout kvalitní služby, že dobře vyškolený makléř dokáže nabídnout klientům skutečně prvotřídní servis, dodržuje etické zásady a dovede obchodní případ rychle, bezpečně a k plné spokojenosti klienta až k úspěšnému konci. Značka CENTURY 21 představuje vysokou kvalitu, spolehlivost a jistotu již 40 let.

Změnilo se v poslední době konkurenční prostředí v realitním byznysu? Jaké jsou trendy v oboru?
Prokázali jsme, že franšízing v realitách je stabilní a zisková forma podnikání. Pozitivní stránka krize je také zásadní - zametla s řadou nepoctivých podnikavců, kteří realitnímu byznysu škodili. Předpokládám, že v příštích letech budou realitní sítě ještě více sílit, menší realitní kanceláře budou buď fúzovat nebo se přidají do některého z franšízových řetězců.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank