14.05.2010

Workshop o franchisingu a představení nových systémů skončil včera v Praze

Náš portál FranchisingINFO.cz byl mediálním partnerem a přináší čerstvé novinky.

Den nabitý informacemi o franchisingu, tak by se dal pojmenovat workshop pořádaný Českou asociací franchisingu. V průběhu dne mohl zájemce o franchisu získat řadu informací např. o tom jak si vybrat vhodnou franchisu, kde ji najít, jak komunikovat s franchisorem, co si vymínit ve smlouvě, na co si dát pozor v účetnictví, jak zacházet s osobními a citlivými údaji a mnoho dalšího, vše prostřednictvím renomovaných právních kanceláři a poradců v oblasti franchisingu.

Náš portál se představil nejen jako nezávislý informační server a zdroj pro vyhledávání franchisy, ale také jako poradce při zpracování franchisy a poskytovatel PR služeb. Naše firma pomáhala na svět více než stovce franchisových systémů ve světě, umíme připravit příručku, ve které zpracujeme vše, co by v konceptu nemělo chybět a franchisor si ani nevzpomene, protože taková situace dosud nenastala.

Na workshopu byly představené systémy, které již fungují a hledají další franšízanty, znáte je z našeho portálu. Ze světa přichází další, velmi zajímavé, které postupně představíme. Všechny nové systémy hledají master franšízanta pro střední Evropu nebo minimálně Česko a Slovensko, nabídka je opravdu pestrá, od nízkonákladových až po finančně náročnější, velký výběr gastronomických konceptů bývá již tradicí, v nabídce jsou kavárny, bary, restaurace i rychlé občerstvení.

K nejzajímavějším patří rychločistírny oděvů ze Španělska, outletové prodejny významných módních značek, prodejny – oční optiky z Itálie s módními vzory brýlí za nízké ceny, samoobslužné prodejny s čerstvým pečivem, hobby markety do menších měst, prodejna se značkovým prádlem, prodejny s čerstvými ovocnými džusy, jazyková škola, jazyková školka pro děti nebo prodej erotického zboží významné značky.

O jednotlivých konceptech budeme postupně psát, netrpěliví zájemci mohou napsat nám do redakce a my jim pošleme informace nebo kontakt na hledajícího franchisora. Další podobná akce se bude konat v říjnu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0
Workshop o franchisingu a představení nových systémů skončil včera v Praze

K tomuto článku není zatím komentář. Váš bude první.

Fórum 142 téma, 276 komentáře, 105 uživatelů

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank