20.05.2010

Když chcete říct šéfovi „a dost, končím.“

Muzz - Buzz je franchisa pro spolehlivé bývalé zaměstnance, kteří jsou zvyklí pracovat.

Franšíza australského původu Muzz-Buzz je koncipovaná na rušné silnice a křižovatky, možná k hypermaktetům a benzinovým pumpám, protože je postavená na rychlém občerstvení do auta.

Australský oblíbený koncept "Muzz Buzz"

V Austrálii se osvědčila všem spěchajícím do práce, na schůzky, stačí jen přibrzdit a během chvilky jste obsloužení a dál můžete popojíždět s voňavým kelímkem čerstvé kávy, koblihou, bagetkou, párečkem nebo zmrzlinou.

Součástí franšízy je speciálně upražená kvalitní káva, kterou nikde jinde nedostanete, mnozí pravidelní klienti říkají, že právě kvůli této kávě jim nevadí jezdit do práce a z práce, protože si mohou vychutnat svoji kávu, na kterou se těší jak ráno, tak odpoledne.

Dnešní doba mimoměstského bydlení a dojíždění za prací v kolonách větších měst dává prostor i pro tento podnikatelský záměr.

Celý koncept je postavený na nízkém licenčním poplatku, nabízí rychlou návratnost investic, i přes těžké časy růst, kvalitní zboží i kávu a jistou nezávislost. Jednoduché a rychlé občerstvení je postavené na jednoduchém a zcela přesném franšízovém balíčku, který má promyšlený každý detail. Sami franšízanti hodnotili tento systém v žebříčku TOP franšíza (v Austrálii) do sedmého místa. Nejvíce ocenili vysokou úroveň finanční a sociální jistoty, zajištění životního stylu, který jim umožňuje tato franšíza a aktivní přístup franšízora při řešení návrhů, nápadů a podnětů ze strany franšízanta.

Austrálie je považovaná za franšízovou velmoc, funguje tam kolem 1 700 franšíz.

V České republice se hledá master franšízant pro Českou a Slovenskou republiku, podrobné informace si můžete vyžádat v redakci FranchisingINFO.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank