02.07.2008

FMP s více zahraničními franchisami

Říjnový Franchise Meeting Point se blíží. O novinkách jsme hovořili s ředitelem projektu Radkem Malým z pořádajících Veletrhů Brno.

Chystáte při letošním FMP nějaké změny?
Novinkou letošního ročníku bude workshop zahraničních franchis se zájmem o ČR a SR se zástupci malých a středních podniků. Kostra veletrhu zůstává nezměněna. Zájemci mají možnost pronájmu plochy a stánků, nebo vystoupit v doprovodném programu Franchise Arena či na konferenci Evropské franchisové dny.

Jaký letos očekáváte zájem?
Očekáváme 25-30 firem se stánky, nárůst by měl být především ze zahraničí. Co se týče návštěvníků, očekáváme spíše než nárůst kvantity nárůst kvality a zlepšení struktury návštěvníků.

Čeho se bude týkat doprovodný program?
Bude zaměřen hlavně na vysvětlení výhod franchisingu jako způsobu podnikání, jeho právních aspektů a financování. Součástí budou i prezentace vystavovatelů a partnerů. Vrcholem bude konference EFD.

Jak se Vám spolupracuje s Českou asociací franchisingu?
S ČAF spolupracujeme na koncepci FMP od začátku a spolupráce je velmi dobrá. Role ČAF je významná hlavní v dobrých kontaktech na zahraniční franchisové asociace, podílu na propagaci, ale i v osobním nasazení a podpoře.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank