15.06.2010

Vybarvíte a vyčistíte se Pressto

Velmi propracovaná franšíza čistíren hledá Master franšízanta pro ČR a SR

Originální koncept čistíren rozšířený již v 42 zemích světa s 569 pobočkami přichází ze Španělska, kde má 16 letou tradici. Je lídrem na trhu v tomto segmentu, oproti jiným čistírnám poskytuje ještě řadu dalších služeb, např. čištění sportovní obuvy speciální technikou, úpravy oděvů, barvení, čištění koberců a čalounění v bytech zákazníků, je specialistou na čištění náročných oděvů s kamínky a jinými ozdobami, proto je úspěšný v Indii, Maroku, Sudánu i Singapuru.

Čistírny Pressto se vyznačují svou rychlostí, kvalitním čištěním s antibakteriální úpravou, silným zázemím a sklady v 38 zemích světa

Čistírny Pressto se vyznačují svou rychlostí, kvalitním čištěním s antibakteriální úpravou, silným zázemím a sklady v 38 zemích, nejmodernější technologie, ekologický přístup, vlastní postupy na čištění, perfektně zpracované manuály, informační systém, sledování zakázek a poradenství na internetu, unikátní výzkum, kvalitní marketing , merchandising pro pravidelné klienty. Specialitou je ultrazvukové odstraňování skvrn a čištění sportovní obuvy. Do služeb patří i úpravna oděvů a barvení.

Pro komplexnost služeb a vysokou kvalitu se daří otevírat trhy i v rozvojových zemích, orientace na domácnosti se osvědčila, kromě koberců, čalounění má Pressto speciální programy pro záclony a závěsy s následnou úpravou pro krásný vzhled dlouhou dobu. Hlavním faktorem je to, že koncepce Pressto zajišťuje vyšší výnos, než konkurenti, což je dané značnou úsporou na technologii, promyšlenými pracovními postupy a úspornými provozními náklady.

Manuály pro provoz myslí opravdu na všechno, proto v rámci franšízy dostanete zvláštní manuál na práci manažera, filozofii firmy, organizaci práce, obchod, software Pressto.net, příručka přijetí, zpracování a výdej oděvů, ruční čištění a odstraňování skvrn, příručku na žehlení, údržbu strojů, ruční čištění kůže, opravy oděvů, marketing nebo péči o zákazníky, vše perfektně zpracované.

V jednotlivých provozovnách pak lze přidávat další doplňkové oddělení např. čištění kůže a jemných tkanin, čištění koberců a čalounění, servis a opravy oděvů, samoobslužnou prádelnu nebo čištění vnitřku aut. Čistírny Pressto doporučují na čištění oděvů nejvýznamnější světoví návrháři. O kvalitě této značky není pochyb. Investice se pohybuje kolem 150 000 EUR, podrobnější informace poskytneme v v redakci.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank