16.06.2010

CENTURY 21 nově také v jižních Čechách

Se značkou spojila svou budoucnost největší jihočeská kancelář RK Stejskal.cz.

Světová síť realitních kanceláří CENTURY 21, která vstoupila na tuzemský trh v listopadu 2008, rozšiřuje své působení také v jižních Čechách - v Českých Budějovicích.

CENTURY 21 je jednou z největších a nejznámějších realitních značek, která se úspěšně rozvíjí po celém světě.

Realitní trh se konsoliduje. Stejně jako ve vyspělých zemích, i v České republice budou hrát prim velké síťové kanceláře. "Protože chci svým klientům poskytovat ty nejkvalitnější služby, rozhodl jsem se po 18 letech působení v realitách spojit s těmi nejlepšími,“ vysvětlil své rozhodnutí získat franšízovou licenci CENTURY 21 majitel českobudějovické kanceláře Jan Stejskal.

Kancelář RK Stejskal.cz patří k renomovaným tuzemským kancelářím, přičemž na jihu Čech je největší a za posledních pár let zprostředkovala prodej nemovitostí v hodnotě téměř 1 miliardy korun. Jan Stejskal přitom očekává, že vstupem do CENTURY 21 začne obchodovat po celé České republice a prostřednictvím sítě CENTURY 21 i v zahraničí.

„Franšízový systém vytváří celou řadu synergických efektů nejen v oblasti nákladů, ale i marketingu. Další přínos vidím ve sdílení zkušeností jednotlivých členů sítě, a to nejen v rámci tuzemského trhu,“ uvedl Jan Stejskal. Ještě do konce letošního roku bude provozovat svou kancelář pod starým názvem RK Stejskal.cz, teprve od 1.1.2011 bude již na jejím vývěsním štítě v ulici Karla IV. svítit nové jméno kanceláře CENTURY 21 Stejskal.

V současné době má CENTURY 21 otevřeno celkem 41 kanceláří, pro které pracuje 350 makléřů. Ještě v letošním roce plánuje společnost prodat dalších 20 až 25 licencí.

Více informací o franšízovém systému naleznete v Katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank