15.07.2010

ALPINE PRO se stala novým členem ČAF a nejobdivovanější firmou v žebříčku CZECH TOP 100

ALPINE PRO patří ke zkušeným franchisorům, poskytla již 45 franšízových licencí.

Novým členem ČAF se stala společnost ALPINE PRO. Za 16 let na trhu patří k nejuznávanějším firmám a významným franšízorům. Kromě 21 vlastních prodejen provozuje 45 franšízových. Svými bohatými zkušenostmi a promyšlenou strategii podnikání výrazně posílí členskou základnu České asociace franchisingu.

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. vyrábí a distribuuje sportovní a outdoorové oblečení, batohy, tašky, doplňky a obuv pod registrovanou značkou ALPINE PRO. Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchizových prodejců zboží v oblasti outdoorových aktivit. Dodává své produkty do největších obchodních řetězců např. Sportisimo či Globus. Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Dále je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

Nosný program společnosti je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, oblečení do města a pro volný čas, funkčním spodním prádle, batozích, taškách, doplňcích a na ucelené kolekci outdoorové obuvi. ALPINE PRO představuje pro zákazníka garanci širokého výběru značkových produktů pro všechny druhy aktivit se zárukou příznivého poměru mezi cenou, kvalitou a módním designem. Její výrobní program spadá do kategorie volnočasových aktivit.

ALPINE PRO se po úspěchu s olympijskou kolekcí na Zimních olympijských hrách ve Vancouveru nadále daří. Ve 12. ročníku žebříčku obdivovaných firem CZECH TOP 100 společnost ALPINE PRO zvítězila v odvětví Textilní, oděvní a kožedělný průmysl a stala se tak nejobdivovanější firmou v České republice v tomto oboru. Již po dvanácté hodnotili manažeři významných společností, finanční analytici, zástupci oborových svazů, sdružení a profesních asociací a další ekonomičtí odborníci to, které z firem české ekonomiky si zaslouží být obdivovány. Společnost ALPINE PRO se v loňském roce v žebříčku v oboru Textilní, oděvní a kožedělný průmysl objevila poprvé a hned obsadila 3.místo. V letošním roce se posunula o dvě příčky nahoru a žebříček vyhrála.

Nemalou měrou k tomu přispěla kolekce oblečení pro českou olympijskou výpravu na letošních zimních olympijských hrách ve Vancouveru. ALPINE PRO se stala v únoru 2009 na období čtyř let oficinálním partnerem Českého olympijského týmu jako první česká oděvní značka v historii a bude tak oblékat sportovce i na letních olympijských hrách v Londýně v roce 2012.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0
ALPINE PRO se stala novým členem ČAF a nejobdivovanější firmou v žebříčku CZECH TOP 100

K tomuto článku není zatím komentář. Váš bude první.

Fórum 142 téma, 276 komentáře, 105 uživatelů

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank