16.08.2010

Franchising forum 2010

o IX. ročníku pořádaném dne 13.10.2010 v rozhovoru s Hanou Juráškovou, výkonnou ředitelkou České asociace franchisingu.

Co je hlavním cílem fóra a co přinese účastníkům?
Hlavní cílem je výměna informací a zkušeností mezi podnikateli, franchisory i franchisanty. Je to setkání špičkových odborníků z oblasti franchisingu. Je to rovněž příležitost pro malé a střední podnikatele, kteří hledají další uplatnění pro své podnikání. Dalším důležitým úkolem je představit nové, ale i osvědčené franchisové koncepty na českém trhu a nabídnout je potencionálním franchisantům.

Jaké zajímavosti či novinky můžeme očekávat?
V letošním roce se forum uskuteční v moderních prostorách Kongresového centra U Hájků v Praze. Jako novinku v letošním roce jsme připravili 2 velmi prakticky zaměřené workshopy se špičkovými manažery franchisových systémů a dalšími odborníky. Věříme, že účastníci přivítají více konkrétních informací z praktického fungování franchisových systémů.

Na které koncepty bude FRANCHISING FORUM 2010 zaměřen?
Prostor bude dán jak fungujícím franchisovým konceptům, které hledají nové partnery, tak i novým konceptům, které na český trh chtějí vstoupit. Každý systém bude mít dostatek prostoru pro svou prezentaci. Zájemci získají více informací na Franchising Forum 2010.

FranchisingINFO.cz je i letos mediálním partnerem této akce a již v září se můžete těšit na další podrobnosti a informace o zúčastněných franchisových systémech.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank