18.08.2010

Fornetti nám chutnají již 10 let

Nový franšízový projekt Fornetti Centro. Fornetti nabízí franšízovou příležitost pro zájemce ve všech regionech České republiky.

Čerstvě upečené pečivo je vůně, které těžko odoláváme, neodolatelná vůně a čerstvě upečené pečivo stojí za úspěchem společnosti Fornetti. Mnoho let jsme konzumovali „gumové“ rohlíky, křehké, čerstvé a voňavé fornetti jsou lákadlem, kterému odolat je velmi těžké.

Rychlé, čerstvé občerstvení za přijatelnou cenu si oblíbila široká veřejnost

Fornetti nabízí franšízovou příležitost pro zájemce ve všech regionech České republiky. Novým franšízovým konceptem společnosti Fornetti je FORNETTI Centro. První taková provozovna byla nedávno otevřená na Francouzské ulici v Praze.

Kromě již známých čerstvých fornettek nabízí ještě několik druhů pizzy, zapečené bagetky, obložené bagetky, teplé sendviče nebo plněné croissanty, jako doplněk nealkoholické nápoje a kávu. K dispozici je také zvýhodněné menu. Provozovna se osvědčila jako velmi zdařilý koncept. Umístěná je v okolí škol a daří se jí, i když jsou zatím prázdniny.

Po deseti letech na trhu se Fornetti stala známou značkou, nabízí franšízové podnikání za velmi výhodných podmínek a nízké pořizovací náklady. Oblíbený sortiment, kvalitní výrobky, marketingovou podporu, pravidelně inovovaný sortiment a prvotřídní servis mohou být odpovědí pro mnoho lidí hledajících podnikatelské uplatnění.

Stačí si najít pěkné místo v centru dění a začít budovat FORNETTI nebo FORNETTI Centro, je to jedna z nízkonákladových franšíz s rychlou návratností. Více informací, jak provozovat tuto franšízu najdete na našem serveru FranchisingINFO.cz níže v Katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank