15.09.2010

V pátek se můžete podívat do kuchyně McDonald‘s

Den otevřených dveří v restauracích McDonald‘s.

Tento pátek, 17. září otevřou v McDonald´s všechny restaurace včetně kuchyní. Návštěvníci se tak budou moci podívat do všech 82 restaurací do prostor, kam v běžném provozu nemají přístup.

Seznámí se s procesem přípravy jídel, systémem práce a kontroly kvality a bezpečnosti potravin, ekologickým zpracováním odpadů nebo třeba se školícím systémem zaměstnanců. Prohlídku, která trvá přibližně 60 minut, si zájemci mohou rezervovat přímo u vedoucího směny ve své restauraci McDonald‘s nebo na stránkách www.mcdonalds.cz. Uvažujete-li o provozování jakékoliv franšízy, rozhodně doporučujeme podívat se do zákulisí McDonald´s.

Praxe u McDonald´s je výbornou školou disciplíny, respektování procesů a přípravy na vlastní podnikání. Otevřít v jeden den všechny restaurace je velmi přátelské gesto vůči svým hostům.

Perfektně zpracovaná franšíza, ve které se myslí na všechny detaily provozu, systém, dokonalá hygiena, ošetření potravin po celou dobu provozu jsou zárukou kvality podávaného občerstvení, ať je náš vztah k fast foodům jakýkoliv. Přiznejme si, že je prozatím jediný fast food v ČR, který uvádí nutriční informace o svých produktech.

McDonald´s v letošním roce otevře ještě čtyři restaurace. O dalších novinkách budeme čtenáře informovat. Více informací o franšíze McDonald´s získáte níže v Katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank