20.09.2010

Sedmá Bagetrie Boulevard nabídne nově donáškovou službu

Tento týden otvírací akce – do Karlína si zajděte pro bagetku zdarma.

Právě dnes se otevře v pořadí již sedmá restaurace řetězce rychlého občerstvení Bageterií Boulevard. Provozovna v industriální zóně pražského Karlína tak rozšíří stávající nabídku pěti pražských a jedné liberecké bageterie.

„Nová restaurace by měla oslovit co nejširší spektrum zákazníků,“ říká vedoucí Bageterií Boulevard Jitka Remsová. „Průmyslovému charakteru zdejší oblasti jsme proto přizpůsobili interiér bageterie, který dýchá určitou patinou… Image karlínské provozovny bude tak trochu vybočovat v porovnání se stávajícími restauracemi řetězce. Zákazníci se však nemusejí obávat, sortiment zůstává nezměněn a o kvalitní servis se i tady postará proškolený tým zaměstnanců. Naším cílem je přirozeně „zapadnout“ do zdejší lokality a přitom nabídnout našim budoucím klientům co možná nejpřátelštější prostředí.“ Zprovoznění restaurace trvalo zhruba tři čtvrtě roku. Poslední tři měsíce probíhaly intenzivní stavební práce.

Nově otevřená restaurace Bageterie Boulevard v Karlíně zahajuje v týdnu od 20. do 25. září svůj provoz speciální akcí na křupavé a vždy zaručené čerstvé bagety. Ke každé zakoupené bagetě si zákazník může podle vlastního výběru vybrat ještě jednu ZDRAMA. Kupony s akcí „1 + 1“ budou součástí oblíbeného firemního bulvárního plátku Boule. Noviny budou bezplatně rozdávat kameloti v okolí nové restaurace, na nedalekých zastávkách městských autobusů a také u stanice metra.

V „otevíracím“ týdnu budou po Karlíně jezdit na kolech hostesky ve firemních barvách – žlutých tričkách a v sukních ve stylu novinových výstřižků, které tradičně zdobí zdi Bageterií Boulevard. Ze svých košíků budou hostesky rozdávat informační letáky a nabízet k ochutnání vybraný sortiment. Zahájení provozu nové restaurace v Karlíně podpoří také kampaň na rádiu Evropa 2.

Novinkou, kterou v rámci řetězce Bageterií Boulevard nabídne premiérově právě karlínská provozovna, je donášková služba. Ostatních šest restaurací ji bude následovat zhruba do dvou měsíců. Více informací o této franšíze získáte v Katalogu níže.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank