21.09.2010

Liu•Jo přichází z Itálie

Šmrncovní značka pro celou rodinu a nová franšízová příležitost. Zájemci mají také jedinečnou možnost zúčastnit se osobní prezentace značky na Franchising foru 2010 pořádané dne 13.10.

Itálie je země, která zásobuje svět nejluxusnějšími a nejstylovějšími značkami. Říká se, že není nad italský design. Šmrncovní věci si přivážíme z cest, ale hlavně hledáme v obchodech. Pokud nechcete ztrácet čas hledáním, ale chcete vsadit na jistotu, oblíbíte se Liu•Jo.

Zdjęcie punktu systemu LIU•JO

V České republice je Liu•Jo zastoupena jedním franchisingovým obchodem v Praze a v Brně.

Značka Liu•Jo produkuje vše, na co si jen vzpomenete. Modely oblečení vytvořené podle nejnovějších trendů pro ženy, muže i děti, včetně módních doplňků. Každá kolekce je dokonale propojená od hlavy až k patě, nevynechajíc ani hodinky. Liu.Jo je luxus, originalita i pohodlí.

Liu•Jo vznikla v roce 1995 v Itálii, ve městě Carpi nedaleko Modeny, když její zakladatelé bratři Marchiovi vytvořili první kolekci svetrů. Firmu dnes v Itálii zastupuje cca 80 monobrandových prodejen jak přímých, tak franchisingových, a dále 800 nezávislých multibrandových prodejen. V zahraničí je to přibližně 70 monobrandových a 1000 multibrandových obchodů v Evropě a Asii.

Značka je oblíbená pro svoje inovativní nápady, vysokou kvalitu za dobrou cenu. Nebojí se ani různých inovací, v poslední době zaznamenala velký úspěch se speciálním zeštíhlujícím střihem pro ženy, prý stačilo otočit švy. Každopádně to napadlo designery v Liu•Jo a obrovský prodej byl zaručen.

V České republice je Liu•Jo zastoupena jedním franchisingovým obchodem v Praze a v Brně. Další prodejny jsou v Olomouci a na Slovensku (multibrandy v Bratislavě a v Košicích). Nové příležitosti se nabízí franšízovým partnerům v Ostravě, Karlových Varech, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Liberci nebo V Bratislavě, Košicích, Prešově, Nitře, Žilině a Banské Bystrici.

V rámci franšízového balíčku nabízí firma dodávky zboží, školení, pomoc při zařizování obchodu, marketing v módních časopisech a finanční příspěvek ve výši 6% z dodaného zboží jednou ročně do max. výše 900 Eur/m2. Obchody jsou určené do center měst nebo dobře zavedených obchodních center.

Firma INN FASHION s.r.o., která zastupuje značku Liu•Jo v České republice je členem České Asociace Franchisingu. Informace o podmínkách a kontaktech získáte níže v Katalogu franšíz nebo na www.maxpraga.cz.

Zájemci mají také jedinečnou možnost zúčastnit se osobní prezentace značky Liu•Jo na konferenci Franchising forum 2010 pořádané dne 13.10. Přihlásit se můžete zde .

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank