04.10.2010

„Umíme nalézt místo pro všechno,“ pro každou věc najdeme místo. Nejvíce času ztratíte hledáním, náš systém vám dá řád.

Dirk Spence, spoluzakladatel a generální ředitel australského konceptu Howards Storage World je o své vizi přesvědčen a snaží se o ní přesvědčit další evropské trhy.

Můžete krátce představit Váš franšízový systém?
HSW je maloobchodní franchisový koncept nabízející výrobky, které optimalizují úložné prostory, umožňují lepší organizaci prostor a úsporu místa jak v domácnostech, tak v kancelářích. Koncept vznikl v Austrálii a rozvinul se z pouhého 1 obchodu v roce 1997 v síť 65 obchodů v Austrálii a 22 maloobchodních jednotek v 10 zemích po celém světě.

V současné době chystáte další expanzi v Evropě. Jaká je Vaše strategie a čeho byste rád dosáhl?
Kromě trhů, na kterých již v Evropě působíme, máme zájem především o Itálii, Německo a trhy střední a východní Evropy s hlavním cílem, kterým je Česká republika. Do Prahy přiletím 20. října a budu se snažit maximálně osobně poznat podmínky místního trhu a navázat na předchozí analýzy tržního potenciálu.

Jaký postup jste zvolil v České republice?
Vzhledem k našemu vážnému zájmu o trhy střední Evropy, včetně České republiky, jsme provedli řadu analýz, na které navazujeme. Ve spolupráci s australskou vládní agenturou Austrade se prezentujeme, mimo jiné, na portálu FranchsingINFO.cz a Franchising Foru 2010. Věřím v osobní setkání a navázání přímé komunikace již od začátku. Mým osobním cílem je nalézt mezi zájemci o náš koncept budoucího master franšízového partnera, možná i pro jiné země tohoto dynamického regionu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0
„Umíme nalézt místo pro všechno,“ pro každou věc najdeme místo. Nejvíce času ztratíte hledáním, náš systém vám dá řád.

K tomuto článku není zatím komentář. Váš bude první.

Fórum 142 téma, 276 komentáře, 105 uživatelů

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank