08.11.2010

CrossCafe® nabírá tempo

Český franšízový koncept hledá první franšízanty. Nápad ověřený 10 vlastními provozovnami.

Originální česká síť kaváren CrossCafe® funguje na českém trhu již od roku 2007. Jejím hlavním působištěm byla doposud Plzeň, kde slaví úspěch již na šesti adresách. V současné době otevírají již 4. kavárnu v Praze a další připravují.

CrossCafe Original_obrazek_provozovna

"Friendly, Funny a Fresh" - je hlavním motem kaváren CrossCafe®

„CrossCafe® je alternativou restauracím, kavárnám i rychlému občerstvení. Hlavní předností našeho konceptu je kvalita a šíře sortimentu, zaměřeného na trend rychlého avšak zdravého stravování. Domácí výrobní postupy, prvotřídní suroviny a šikovné české ruce jsou hlavní jmenovatele našich kaváren. Dbáme na zajištění správné životosprávy, používáme třtinový cukr, čerstvou zeleninu a ovoce, čerstvé ryby. U nás nenajdete konzervanty, umělá barviva a dochucovadla, margaríny,“ říká Jan Janák, majitel společnosti.

Netradiční design, domácí výroba i poloviční ceny než u konkurence jsou výhody, se kterými řetězec vstupuje na český franšízový trh.

Franšíza míří do českých větších a středních měst, vítaný je franšízant s vlastním kapitálem a podnikatelskými zkušenostmi. Ideální místo je v centru dění tj. nákupní centra a centra měst s vyšší koncentrací lidí. Firma má v plánu otevřít desítky kaváren v ČR.

Zájemci se mohou přihlásit v redakci FranchisingINFO.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank