12.11.2010

Union Partners je nová příležitost v katalogu franšíz

Podnikání v realitách na základě důvěry, můžete se stát rodinným realitním makléřem.

Nová příležitost v katalogu franšíz nabízí opět franšízový realitní koncept. Jde o český model, založený na principu rodinného realitního makléře. Profesionální rodinný realitní makléř dokáže uspokojit veškeré potřeby klienta v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí a s tím souvisejících právních a finančních služeb. Rodinný realitní makléř vás postupem času dobře pozná a vyslouží si důvěru i důvěru celé vaší rodiny, proto spolupráce s ním ušetří peníze, čas i energii. Rodinný makléř dokáže vaše nároky a požadavky plně respektovat a uspokojit. Rodinného lékaře jistě už máte – za pomyslného člena vaší širší rodiny se nabízí i rodinný makléř, to je hlavní filozofie franšízy Union Partners.

Franšízant nemusí mít zkušenost v oboru, může být fyzickou i právnickou osobou a musí mít silnou motivaci uspět a chtít dlouhodobě podnikat v tomto oboru.

Dle vyjádření společnosti začala budovat franšízový systém v roce 2007, franšíza je založená na dlouhodobých vztazích s klienty, důraz je kladen na kvalitu služeb, fair - play a již zmíněnou důvěru a dlouhodobou spolupráci.

Union Partners má jednu vlastní a 6 franšízových provozoven, další 4 jsou na obzoru. Franšízové pobočky jsou nyní v Brně, Olomouci, Příbrami, Českých Budějovicích a dvě v Praze. Franšízové zájemce hledá především v krajských a okresních městech ČR.

Franšízová smlouva se uzavírá na 5 let s opcí prodloužení. Podle získaných informací společnosti Union Partners franšízant získá know-how a příležitost k osvojení specifických technik realitního obchodování, právního a finančního servisu, metodické vedení a podporu centrály, provizi vždy 91,5 %, konzultační podporu odborníků z praxe 24 hodin denně po celou dobu fungování licence, marketingovou podporu od kreativních odborníků, výhody centrálního nákupu a množstevních slev, což výrazným způsobem ovlivní jeho hospodaření a vlastní sofistikovaný realitní software UPSYS. Franšízor se v konceptu zaměřil na vysokou efektivitu práce makléřů a úsporný provoz pobočky.

Vstřícným prvkem této franšízy je vstupní poplatek, který je flexibilní, konkrétní podmínky si smluvní strany dohodnou v závislosti na potřebách lokality a konkrétního franšízanta.

„Naším cílem je obsadit celou republiku, ale ne za každou cenu a co nejrychleji. Chceme vybudovat kvalitní síť, což je cesta finančně náročnější, ale z dlouhodobého hlediska jediná správná. Velmi pečlivě vybíráme naše spolupracovníky, protože chceme, aby každá naše pobočka stála na pevných základech. Naše cílové skupiny jsou v zásadě dvě – jednak to jsou ti, kdo již podnikají a chtějí své podnikání rozšířit, jednak tu jsou malé realitní kanceláře, které fungují, ale jsou na hranici svých možností a chtějí jít někam dál. Pro ty je franšíza výhodným řešením,“ říká spolumajitelka společnosti Union Partners Ivana Cikánková.

Více informací o této franšíze najdete v našem katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank