27.12.2010

Rok 2010

Ohlédnutí se za uplynulým rokem s Lenkou Novákovou, ředitelkou portálu FranchisingINFO.cz

Bylo dobře, bude lépe
Alespoň z hlediska franchisingu. Našemu portálu se daří a to hlavně díky Vám, našim návštěvníkům, kteří mají o franchising stále větší zájem. Jsme tu pro Vás a pro franchising. Naším cílem je přinášet Vám aktuální objektivní informace o franchisingu jako metodě podnikání. A nejen to. Chceme Vás inspirovat a podpořit ve Vašem podnikání a být spolehlivým průvodcem světem franchisingu od seznámení se s franchisingem až po výběr licence, která Vám bude plně vyhovovat. Můžeme být rovněž partnerem pro další expanzi Vašeho úspěšného podnikání právě formou franchisingu.

Jak si stojíme na konci roku 2010
Děkujeme za Váš zájem, který vedl k rapidnímu růstu návštěvnosti portálu v meziročním srovnání o více jak 200 %. Ke konci roku 2010 dosáhl počet unikátních uživatelů téměř 9.000 s 12.000 přístupy měsíčně, což jen potvrzuje vzrůstající zájem o vlastní podnikání pod zavedenou značkou na českém trhu. Nejnavštěvovanější sekcí je stále katalog franšíz, ve kterém Vám aktuálně přinášíme již přes 70 podnikatelských záměrů a receptů na Váš úspěch.

Výhled pro rok 2011
Jakkoli již franchising na českém trhu značně zdomácněl, máme toho před sebou ještě opravdu hodně. Franchising jako metoda podnikání jde stále kupředu a zejména v dnešní době může být správnou a bezpečnou volbou. Jsme tu pro Vás a chceme být Vaší startovací čárou k budoucímu podnikatelskému úspěchu. Hodláme setrvat v naší strategii a přinášet Vám každý den čerstvé informace, novinky a názory z franchisového trhu i předních osobností tohoto odvětví.

Přeji Vám všem hodně úspěchů a na shledanou v roce 2011.
Lenka Nováková

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank