10.01.2011

Nejdůležitější je obklopit se solidními spolupracovníky

Rozhovor s Renée Zedníčkovou, jednatelkou a franšízantkou realitní kanceláře Evropa v Plzni.

Co Vás vedlo k tomu, že jste se stala franšízantkou RK Evropa?
Silná firma a značka, která nám zaručuje, že jsme vidět po celé ČR. Na franšízingu oceňuji především sjednocený systém ve všech pobočkách, který je jasný a průhledný. Můžeme si v rámci poboček a lokalit vyměňovat zakázky mezi sebou za předem daných podmínek. To znamená, že když naše plzeňská kancelář získá například nemovitost z Brna, tak jí podstoupíme brněnské pobočce a opačně platí to samé.

Měla jste zkušenosti v realitách, když jste zakládala 1. pobočku?
Měla jsem sedmileté zkušenosti jako jednatelka realitní a pojišťovací společnosti, které jsem následně uplatnila právě zde. Ale franšízing byl pro mě také novinkou.

Jaké byly začátky?
Začínala jsem společně se svojí dcerou jako franšízantka v roce 2009, což nebyl příliš „šťastný“ rok z hlediska prodeje realit. V realitách se osobně angažuju pořád, především po obchodní stránce, přináším byznys do firmy. Dcera se stará o technické náležitosti. Člověk nakonec zjistí, že nejdůležitější je obklopit se solidními spolupracovníky, aby měli obchodního ducha a jednali čestně. Začínali jsme se 3 makléři, nyní jich máme 7.

Co se Vám za tu dobu podařilo?
Naše kancelář byla vyhlášena nejdynamičtější pobočkou roku 2009 a 2010. V roce 2010 se stala makléřka naší pobočky makléřem roku 2010.

Jaké máte vize na rok 2011?
Chceme být i nadále nejlepší pobočkou naší sítě a rozšiřovat náš tým o kvalitní makléře. Víme, že nás čeká spousta práce, s tím musíme počítat.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank