27.01.2011

Bar, kde nuda nemá šanci

The PUB Pilsner Unique Bar je český koncept originálních samoobslužných pivních barů a restaurací. Hosté si sami čepují pivo a účastní se zábavních her.

Češi jsou národem pivařů, o tom není pochyb. Také hektolitry vypitého piva každým rokem okupují přední místa celosvětových žebříčků. Pivo prostě do české kultury patří. To moc dobře vědí provozovatelé pivnic, barů a hospod. Jenže otevřít si jen tak nějakou hospodu dnes nestačí. Je třeba nabídnout něco navíc, přidanou hodnotu, odlišit se od konkurence. Proto v The PUB vybudovali originální koncept spočívající v tom, že si hosté zcela sami čepují pivo přímo na stole. Díky tomu přináší zákazníkům zcela nevšední zážitek, zábavu a nové způsoby komunikace spočívající v propojení provozoven, elektronických objednávkách jídel, možnosti přivolat si obsluhu, pivních hrách na velkoplošných projekcích a dalších multimediálních formách zábavy.

The PUB zahájil provoz v roce 2005. Originální koncept spočívá v tom, že si hosté zcela sami čepují pivo přímo na stole.

V minulém roce společnost otevřela provozovnu v pražských Dejvicích a první zahraniční pobočku v Berlíně. Některé další provozovny nechala prostorově uzpůsobit, rozšířit, například Plzeňané mají možnost posedět si na nové letní zahrádce. Nyní společnost provozuje 4 vlastní a 8 franšízových poboček, z nichž je jedna umístěna právě v Berlíně.

„Čeští i zahraniční zájemci o licenci se nám ozývají sami. Na prvním franšízovém projektu pro Berlín jsme pracovali téměř 2 roky. Pobočka zde vzkvétá a v současné chvíli má partner zájem o master licenci pro celé Německo,“ popisuje expanzi do zahraničí Martin Šampalík, kontaktní osoba pro zájemce o licenci.

Jak dále uvedl, společnost se dlouhodobě soustředí na nabídku originálních služeb, kdy si například hosté mohou vybírat hudbu na přání v The PUB Jukeboxu, který najdou na dotykových panelech na každém stole se samoobslužným výčepem. Součástí služeb je také propracovaný online rezervační systém, věrnostní karta The PUB Club a e-shop s dárkovými a upomínkovými předměty. „Na tento rok máme poměrně velké expanzivní plány, jak v rámci ČR, tak také zahraničí. Na květen jsme přichystali otevření pobočky v Opavě. Jednáme také se zájemci z Českých Budějovic a pražského Karlína. Ze zahraničních aktivit chystáme otevření druhé pobočky v Berlíně, dále pak rozšíření sítě do německých měst Hamburgu a Frankfurtu. Registrujeme zájem o náš koncept z Rakouska a Slovenska,“ prozradil Martin Šampalík.

The PUB zahájil provoz v roce 2005. Cílem projektu je vytvořit řetězec značkových pivních barů se samoobslužným čepováním špičkového piva propojených s nejmodernějšími informačními technologiemi.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank