29.07.2008

Mexx Reality s novým ředitelem

Realitní kancelář nově povede Zdeněk Materna, který přišel z Finepu

Zdeněk Materna, bývalý obchodní šéf developerské společnosti Finep, generálním ředitelem realitní kanceláře Mexx Reality. Na postu generálního ředitele vystřídal jednoho z majitelů firmy Zdeňka Macháčka, který přešel na nově vytvořenou pozici prezidenta společnosti. Firma postupně rozvíjí svou franchisovou síť. V současné době má sedm poboček. Prozatím se soustředí především na krajská města.

Na trhu v realitách roste konkurenční boj.

Nejen reality

Mexx Reality poskytuje nejen zprostředkování prodeje realit. Firma nabízí klientům například hypotéku, kreditní kartu. Součástí skupiny je také stavební firma Mexx stav Czech. Mexx reality působí na trhu od roku 2000. Na rozdíl od některých jiných realitních kanceláří nabízí franchisantům exkluzivní zastoupení v daném kraji.

Rozvoj chtějí i další

Trh realitních kanceláří je velmi nabitý. Na další rozvoj se chystá jednička na trhu RE/MAX, která chce do konce roku mít přes 100 poboček. Arden Reality, další franchisový řetězec, chystají větší expanzi do Čech. Na trh se také nově tlačí bulharská společnost Address, která chce také budovat franchisovou síť.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank