14.02.2011

Podnikání pro civilisty i vojáky

Distributor polyuretanové ochranné vrstvy LINE-X POLSKA hledá partnery v rámci celé ČR.

Společnost LINE-X POLSKA je dodavatelem polyuretanových ochranných vrstev po celém světě. Tyto výrobky mají široké využití ve vojenském i civilním sektoru jako například v obchodu, automobilovém průmyslu, stavebnictví a celé řadě dalších oborů. Produkty jsou určeny k tomu, aby chránily proti korozi, byly odolné vůči oděru a nárazu. LINE-X vyvíjí také specifické nátěry, které udrží budovu pohromadě při výbuchu a to až do tlaku 453 kg/m2.

Line-X produkty jsou používány také v automobilovém průmyslu na pokrytí nákladových prostor vozidel.

Společnost se chystá expandovat po celé zemi formou partnerské spolupráce. Kromě České republiky hledá zastoupení také na Slovensku a Ukrajině. V Polsku provozuje již 16 partnerských poboček.

Jak sdělil Pawel Wojciechowski, kontaktní osoba pro zájemce o licenci, systém sice nenabízí parterům územní exkluzivitu, ale od začátku spolupráce se zavazuje k tomu, že nebude podepisovat další dohody v blízkosti stávající provozovny partnera bez jeho souhlasu. Stejně tak si neúčtuje licenční poplatky, protože pobírá příjem z prodeje technického vybavení a zásob.

Svojí odborností se může zdát, že je systém určený výhradně pro podnikatele s technickým vzděláním. Jak uvedl Pawel Wojciechowski, rozhodující je dostatek motivace a praktické podnikatelské schopnosti. „Zájemci se mohou spolehnout na přípravu a kompletní technickou podporu. Projdou odborným školením v produktech včetně předpisů. Pomůžeme jim při nákupu specializovaného vybavení a poskytneme záruční servis,“ říká Wojciechowski.

Bližší informace o LINE- X se dozvíte níže v katalogu franšíz.

.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank