24.02.2011

Realitní společnost České spořitelny mění pobočkovou síť

V plánu je udělení 80 až 100 franšízových licencí. Do 2 let chce získat minimálně 10 % trhu.

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) mění svoji pobočkovou síť a vydává se cestou prodeje jednotlivých franšíz. Držitelé krjaských licencí v jednotlivých regionech nebudou moci zakládat další pobočky, ale každá kancelář bude muset mít vlastní licenci. Změna obchodního modelu je důsledkem celkového ochlazení realitního trhu.

Realitní společnost České spořitelny mění pobočkovou síť. Během dvou let mají franšízové pobočky pokrýt celou republiku.

„Naším cílem je rozprodat osmdesát až sto licencí, abychom pokryli celou republiku,“ uvedl výkonný ředitel RSČS Milan Pitín a dodal: „Pro tento rok nabízíme 5 licencí také pro Prahu.“ V současné chvíli má RSČS v regionech 12 franšízantů a provozuje celkem 33 poboček.

Pro nové kanceláře plánuje využívat kvůli úspoře provozních nákladů také pobočky mateřské České spořitelny. Zaměstnanci banky budou podle obchodního ředitele RSČS Miloše Červenky dostávat bonusy za to, když dceřiné realitní kanceláři seženou nové klienty. Pilotní projekt spolupráce RSČS a České spořitelny je nyní testován v Plzni.

Více informací získáte v redakci FranchisingINFO.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0
Realitní společnost České spořitelny mění pobočkovou síť

K tomuto článku není zatím komentář. Váš bude první.

Fórum 142 téma, 276 komentáře, 105 uživatelů

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank