28.02.2011

Byznys a estetika

Portugalská franšíza BodyConcept chce vstoupit na český trh. Nabízí master licenci na území ČR.

Celulitida, obezita, zadržování vody, svalové problémy, bolesti kloubů, problémy krevního oběhu, ochablé svalstvo, pleť a vrásky. To jsou jedny z nejčastěji vyhledávaných slov v internetových prohlížečích. V BodyConcept si jsou toho vědomi, a proto nabízejí řešení jak svým zákazníkům, tak také podnikatelskou příležitost dobře motivovanému, proaktivnímu master franšízorovi v České republice.

BodyConcept obchod s výlohou s mužem

Do zodpovědností master franšízora bude patřit také jednotný vzhled klinik. V prvním roce bude mít za cíl otevření 1 vlastní kliniky a získání minimálně 2 franšízantů, v dalších letech bude rozšiřovat portfolio o 2 franšízanty každým rokem.

Kliniky BodyConcept se zabývají estetickými, kosmetickými a kadeřnickými službami zaměřenými na všechny věkové kategorie. První estetické centrum vzniklo v Portugalsku před 6 lety v reakci na hladový trh po profesionální a cenově dostupné kráse. Značka následně expandovala do Brazílie a Polska prostřednictvím franšízy. Celkem existuje na 50 center, která jsou ve valné většině franšízová.

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci, Alexandre Lourenco, vysvětluje: „Chceme zavést náš systém také v České republice, neboť trh zde není zatím nasycen. Proto hledáme master franšízora, který bude zodpovědný za řízení a expanzi sítě.“ Master franšízor získá kompletní podporu včetně teoretického i praktického školení, know-how, marketingového a reklamního poradenství. Smlouva bude uzavřena na dobu 10 let.

Centra BodyConcept lze provozovat včetně kadeřnictví, kromě toho je možné je rozšířit o další služby jako jsou specifická léčba nemocí, kosmetika, výživové poradenství, trvalé odstranění chloupků a jiné.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank