03.03.2011

Domov, sladký domov

Realitní kancelář Home Sweet Home zamýšlí expandovat do regionů. K tomu chce získat franšízanty.

Společnost homesweethome.cz, s.r.o., která vlastní franšízovou licenci na realitní kanceláře Home Sweet Home, byla založena před 11 lety. Rozhodla se rozšířit své pole působnosti mimo hranice Prahy a nabídnout své know-how novým partnerům v regionech. V současné době provozuje kromě pražské centrály 4 franšízové pobočky v Berouně, Plzni, Ostravě a Liberci.

Home Sweet Home

Home Sweet Home lze volně přeložit jako všude dobře, doma nejlépe. Korporátními barvami je oranžová a žlutá, tedy velmi pozitivní a energií nabité barvy.

Koncept Home Sweet Home se vyznačuje jednoduchou strukturou činnosti a specializací na 2 hlavní obory podnikání – prodej a pronájem nemovitostí. Kromě dlouhodobých pronájmů poskytuje také krátkodobé ubytování zahraničním turistům, z nichž velkou část tvoří cizinci.

Provozní ředitel a kontaktní osoba pro zájemce o licenci, Martin Fojtík, popisuje firemní filozofii: „V našich realitních kancelářích panuje neformální a uvolněná atmosféra, která je znát v každém z makléřů. Tuto filozofii razí především management společnosti a úspěšně ji aplikuje také na své partnery v regionu.“

Jak dále Martin Fojtík uvedl, partneři, kteří se k systému připojí, získají know-how, regionální exkluzivitu a vstupní i průběžná školení zcela zdarma. Franšíza je vhodná, jak pro začínající realitní kanceláře, tak fungující subjekty. „Naším cílem nejsou stovky poboček s nestabilním provozem, ale dobře fungující regionální zastoupení s dlouholetou perspektivou. Fluktuace našich makléřů je nízká, tomu odpovídá také dlouhodobost spolupráce v horizontu několika let,“ dodává ředitel.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank