Franšízová snídaně s dietplus®

Součástí snídaně bude také ochutnávka produktů dietplus®.
Úterý
15.03.2011
Snídaně se uskuteční ve čtvrtek 31. března v hotelu BUDWEIS v Českých Budějovicích a 13. dubna v Praze.
 

Zdravý životní styl táhne, proto vzniká stále více konceptů, které ho prosazují. Jedním z takových jsou dietetická centra dietplus®, která provozuje firma International Diet. Společnost pořádá ve čtvrtek 31. března od 8:00 v hotelu BUDWEIS v Českých Budějovicích a ve středu 13. dubna od 10:00 v CAFE LE PATIO v Praze franšízovou snídani.

Program je rozdělen do dvou tematických celků. První téma se věnuje všeobecně franšízingu a podnikání pod jednou značkou. Druhé téma představí principy, technologie, metodiky a výsledky úprav životního stylu s dietplus®.

Metoda dietplus® byla vyvinuta ve spolupráci s lékaři, odborníky na zdravou výživu, dietními sestrami a psychology. Prostřednictvím svých specializovaných center pomáhá všem lidem nejen zhubnout a váhu si udržet, ale především změnit stravovací návyky.

Přidaná hodnota konceptu tkví v bezplatných konzultacích s nutričním specialistou a současně v individuálně sestaveném stravovacím programu pro celý den. Ten se skládá ze všech důležitých částí, tedy snídaně, svačiny, oběda, svačiny a večeře. Jídla jsou sterilovaná, a proto je možné je skladovat při pokojové teplotě až po dobu 1 roku.

Pozvánku a bližší informace naleznete zde nebo je sdělí Bc. Iveta Berkovičová na telefonním čísle 602 552 832, e-mail: iveta.berkovicova@dietplus.cz .