21.03.2011

Největší evropský veletrh franšízingu právě teď!

Franchise Expo Paris je možné navštívit až do středy 23. března 2011.

Franšízing jako model podnikání prožívá v České republice renesanci. Stále více společností volí pro svůj růst a stabilitu právě franšízing. Investoři z ČR, kteří se zajímají o podnikání pod cizí značkou, mají proto jedinečnou příležitost navštívit nejucelenější veletrh Franchise Expo Paris. Koná se právě v těchto dnech na výstavišti Porte de Versailles v Paříži, hala 3.

franchise expo paris 2010 značky

Pro inspiraci v podnikání je na výběr z více než 450 značek z 22 zemí světa a 75 hospodářských odvětví.

Franchise Expo Paris je veletrh nabízející nejen podnikatelské nápady ve franšízingu, ale také umožňující nahlédnout do současných mezinárodních trendů v tomto oboru. V roce 2010 byla účast o 15,14 % vyšší oproti předchozímu roku. Během čtyř dnů navštívilo výstavu na 31.000 návštěvníků. Organizátoři pro letošek vytvořili program seminářů a konferencí, které se osvědčily již před rokem na Franchise Expo 2010. Čestným hostem letošního Franchise Expo Paris je Kanada, která se bude prezentovat ve svém vlastním pavilonu.

Poradci společnosti Profit system franchise services s.r.o. se veletrhu zúčastní již čtvrtým rokem a budou o aktuálních novinkách informovat prostřednictvím portálu FranchisingINFO.cz. Kromě českého zastoupení se na Franchise Expo Paris chystají také konzultanti Profit system z Polska a Ukrajiny.

Více informací o veletrhu Franchise Expo Paris je k dispozici na: www.franchiseparis.com nebo v redakci.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank