07.04.2011

RK EVROPA se rozrůstá

Realitní kancelář Evropa provozuje 22 franšízových poboček. Za 1. kvartál posílila o 3 nové kanceláře.

Franšízová síť Evropa realitní kancelář je ryze český koncept, který působí na českém trhu od roku 1997. Své pobočky provozuje po celé České republice a region Jižních Čech je poslední volnou lokalitou, v níž probíhá výběrové řízení na majitele poboček v Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci a Písku. Stejně tak najdou uplatnění dva zájemci o licenci v okresních městech na Vysočině.

Evropa realitní kancelář  pobočka Kolín s autem a výlohou

Součástí sítě realitních kanceláří Evropa se tak mohou stát již zavedené, ale také začínající realitní kanceláře či makléři.

Jiří Švec, manažer franšízové sítě, uvádí výhody franšízingu a podporu pro partnery: „Franšízing zásadním způsobem podporuje snížení nákladů díky síti a efektivitě pracovních postupů i zvýšení zisků. Naše podpora pro franšízanty je kompletní. Pomůžeme jim s výběrem vhodného místa, se zařízením kanceláře a smlouvami, s náborem makléřů, zaškolíme je i personál.“ Jak dodává, partneři získají také územní exkluzivitu.

Celková investice na rozjezd kanceláře včetně platby za licenci se pohybuje od 350.000 Kč. Jak dále manažer sítě vysvětluje, pro ty, kteří mají zájem stát se franšízantem realitní sítě, je výhodou, pokud mají zkušenosti s vedením lidí, organizační schopnosti a investiční potenciál.

V současné době patří do portfolia RK Evropa 22 plně franšízových kanceláří, z nichž 3 – Litomyšl, Olomouc a Milovice - byly zprovozněny během 1. čtvrtletí letošního roku. Pobočka ve Špindlerově Mlýně funguje od léta 2010 a její slavnostní otevření bylo naplánováno až na vrchol zimní sezóny, tedy termín, kdy ve Špindlerově Mlýně proběhl světový pohár žen v alpském lyžování.

Další podrobné informace získáte v Katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank